Navigasyonu Geç

Taraklı Evden Eve Nakliyat

Anasayfa / Sakarya İçi / Taraklı

Hassas ve deneyimle sizlere nakliyat alanında kalite sunuyoruz, Taraklı da bizi tercih ediniz.

Taraklı Evden Eve Nakliyat

Taraklı Evden Eve Nakliyat Sizleri Uzman Kadrosu Ve Deneyimli Ekibi İle Yeni Yuvanıza Taşıyor

14 Ocak 2022 - Gönderdi
 • 16985 View
 • 13 yorum
 • 324 share
 • nakliyat, nakliyat, taşıma, evden eve, ekonomik, taraklı

Taraklı Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Sakarya Taraklı ilçesi nüfusu 6,095 olarak kayıtlara geçmektedir. Taraklı ilçesi sakin kent unvanına sahip ilçelerden biridir. Bu unvan sayesinde ülkemizin uluslararası platformlarda tanıtımı açısından vesile olmuş ve ülkemizin gelişimi ve kültürel tarihi açısından korunması adına önemli bir adım olmuştur. Turistik ve tarihi açıdan ilçemizin dikkatleri üzerine çekin coğrafi bir yapısı da bulunmaktadır. İlçemizin doğal güzellikleri ve sofistike yaşam olanakları ile kendinden sürekli söz ettirmektedir.

Taraklı evden eve nakliyat adı ile şirketimiz uzun süredir ilçemizde nakliye alanında oluşan talepleri hizmete dönüşmesini sağlamaktadır. Bu şirin ilçemizde gelir düzeyi orta düzeyde olan halkımızın yüksek kaliteli hizmetler ile taşınmasını hedefleyerek bu ilçemizde de nakliyecilik sunmaya çalışmaktayız.

Taraklı da sunduğumuz hizmetleri sizlere anlatmaya çalışıyoruz. Hizmetlerimizdeki önceliklerimiz hasarsızlık ilkesi ve müşteri odaklı taşınmaya öncelik vermektedir. Taraklı evden eve nakliyat eşyaların güvenli bir şekilde transfer edilmesi hususunda tecrübesi ve gelişmiş şirket yapısı ile sizleri taşımaya çalışmaktadır.

Sakarya Taraklı Nakliyat Olarak Sunduğumuz Profesyonel Hizmetlerimiz

Nakliye hizmeti sunabilmek için yasal olarak gerekli şartlar ve koşulları sağlamak gerekmektedir. Tabii ki bu yükümlülükler çerçevesinde nakliye hizmeti sunmak mümkün olmaktadır. Sakarya Taraklı nakliyat olarak bizler de gerekli şartları harfiyen yerine getirmiş ve ilçemizde nakliye hizmetlerini en üst seviyede halkımıza sunmaya çalışmaktayız. Sizlerde bu sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere sahip olmak için size sunduğumuz bu bilgilendirici içeriklerimizi okuyarak hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Taraklı Şehir İçi Nakliyat

İlçemizde küçük çaplı yakın mesafe tarzı taşımalar gerçekleştirilmektedir. Taraklı şehir içi nakliyat adı ile firmamızda bu bölgede taşınma isteklerine hizmet verebilmektedir. İşinde uzman çalışanlarımızın desteği ve ilkeli ve temiz işçilik anlayışımız çerçevesinde sunulan her türlü hizmeti güvenilir bir şekilde gerçekleştirmenin gayretindeyiz. İlçe içerisinde taşımaların kısa mesafe ücreti çerçevesinde hesaplanıyor ve standart ve yüksek kalite seviyesindeki nakliyat olanaklarımız ile hizmetlerimiz müşterilerimize sunulmaktadır. Taraklı şehir içi nakliyat müşterinin hassas ve güven çerçevesi ile taşınmasına her zaman büyük öncelik vermektedir. Nakliyat hizmetinde en önemli olgun eşyaların sorunsuz olarak yeni adresine güvenle transfer edilmesi işlemidir. Bizler de bu açıdan üzerimize düşen sorumluluk ile sizleri ilçemizde kalite ile nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Taraklı Şehirlerarası Nakliyat

Şirketimizin bünyesinde bulunan 3 adet 10 teker kamyonet ile firmamız Taraklı şehirler arası nakliyat hizmetini ilçe halkına en iyi şekilde sunmaya çalışmaktadır. Firma olarak böylesine zorlu bir taşıma sürecinde insanlarımızın emek ve gayretleri sonucunda edindikleri eşya ve malzemeleri üst seviye güvenlik önlemleri ile taşımaya çalışmaktayız. Sorumluluk bilinci ile her açıdan eşyalar da sorun olmaması adına müşterilerimize karşı yönettiğimiz sigortalı taşımacılık hizmetlerinden faydalanmalarını şiddetle önermekteyiz. Şirket olarak üzerimize düşen sorumluluk ile hareket etmemize rağmen yol hali kaza ve herhangi bir sorunla karşılaşılması durumunda eşyalarınızın karşılanması açısından uzun mesafeli taşımalarda kesinlikle sigortalı taşımacılık tercih etmeniz sizin için büyük öncelik olmalıdır. Taraklı şehirler arası nakliyat her olasılığı en ince ayrıntısına kadar hesaplıyor ve yine de sorunsuz hizmet sunma adına şirket altyapısı ve sorumluluk alma politikamız çerçevesinde eşyalarınızı hiçbir masraf olmadan güvenle taşımanın garantisini sizlere sunabilmekteyiz. Şehirlerarası nakliyat hizmeti almak istiyorsanız firmamız size en iyi hizmeti güvenle olacağından emin olabilirsiniz.

Taraklı Asansörlü Nakliyat

Taraklı ilçesinde fazla yüksek binalar olmadığı için Taraklı asansörlü nakliyat hizmetini fazla ihtiyaç duyulmamaktadır. Yine de ileriye dönük yatırım amaçlı düşündüğümüzde firma bünyemizde hidrolik asansör sistemimiz bulunmakta ve bölgemizdeki her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir. Her süreçte kolaylık ve güvenlik transfer imkânı sağlayan asansörlü nakliyat ile güvenilir ve kolay bir taşıma oluşmazsa adına en gerekli mobil kamyonet olarak bilinmektedir. Modüler asansör sisteminin sunabileceği birçok hizmet alanı bulunmaktadır. Sağladığı kolaylıklar ve pratik çözüm odaklı bir araç olduğu için her şartta kullanılması mümkündür. Bizler de bu araç ile kolay ve üretken seçenekler tarafından değerlendirdiğimizde farklı ihtiyaçlara da hidrolik asansör aracımızı yönlendirmekteyiz. Yine de olası bir talep durumunda Taraklı asansörlü nakliyat ilçemizde asansörle ihtiyaçlarının karşılanması için hizmet vermektedir.

Taraklı Evden Eve

Taraklı Parça Eşya Taşıma

İnsanoğlu bazen birçok gereksiz alışveriş yapabilmektedir. Bazı durumlarda eşyaların yenilenmesi veya farklı birçok eşya ve malzemelerin alınması ben bu eşyalarının belirli bir yerde depolanması veya transfer edilmesi durumları gün yüzüne çıkmaktadır. Taraklı parça eşya taşıma olarak bu gibi durumları çok iyi analiz ediyor ve bu sorunların çözülebilmesi için parça eşya taşıma hizmetimiz ile ilçemizde hizmet sunabilmekteyiz. Üst düzey bir talep olmasa da bu hizmetimiz bir ayrıcalık olması ve olası bir ilçe içerisinde parça eşya taşıma taleplerinin karşılık bulması için bu hizmetimizin devamlılığını sağlamaya çalışmaktayız. Şirketimizin bünyesinde 2 adet orta ölçekli bu gibi kısa mesafe veya şehirlerarası parça eşya taşıma taleplerini karşılayabilecek olan araçlarımız bulunmaktadır. Taraklı parça eşya taşıma hizmetlerinde güvenlik üst seviyede ve sorunsuzluk prensipleri ile hareket etmekteyiz. ihtiyaçlarınızın karşılık bulması ve güvenle yeni adreslere taşınması adına sizlere her türlü desteği firma olarak sunacağımız dan emin olabilirsiniz.

Taraklı Ofis Taşıma Hizmeti

Çalışan insanlar bazen ticari kaygılar nedeniyle yer değiştirmek zorunda kalabilir. Dükkan ofis, büro, iş merkezi, imalathane ve benzeri birçok ticari faaliyetleri sürdürüldüğünü merkezlerin planlı olarak taşınmasını Taraklı ofis taşıma olarak gerçekleştirebilmekteyiz. Uzun süredir firmamızın bünyesinde bulunan çalışanlarımızın her konuda deneyim ve tecrübeye sahiptir. Hizmet alanında planlı ve programlı bir şekilde hizmetlerimizin müşterilerimize sunabilmekteyiz. Donanımlı araçlarımız ve ilkelin hizmet anlayışımız ile bizimle taşınan herkese en iyi hizmeti sunmak için gece gündüz çalışmaktayız. Taraklı ofis taşıma firmasından sizlerde gerek ilçe içerisine gerekse şehirlerarası her türlü ofis ve ticari mekanlarınızın taşınması konusunda şirketimizden destek alabilirsiniz.

Taraklı Sigortalı Taşımacılık

Taşımacılık hizmeti her zaman maliyetlidir. Yine de taşınırken dikkatli olmak bazen bir anlam ifade etmemektedir. Çünkü olası bir kaza veya problem durumunda hizmet falan kişinin eşya ve malzemeleri zarar görmesi durumunda taşımacılık firması oluşan hasarın karşılanması için sorumlu tutulamamaktadır. Bu gibi durumlarda müşterinin dikkatli davranması gerekmektedir. Yasal olarak kısa veya uzun mesafelerde taşınmak için Taraklı sigortalı taşımacılık hizmeti almak gerekmektedir. Bu hizmet sayesinde evimizdeki eşyalar firmamızın anlaşmalı olduğu Sigorta acentesi tarafından sigortalanmaktadır.

Eşyalarınız yasal olarak güvence altına alınmış ve olası bir hasar durumunda Sigorta acentesi tarafından karşılanması sağlanacaktır. Sigortalı taşınmak çok önemli olsa da maliyeti bir hizmettir. Sadece müşterinin talep etmesi durumunda sunulabilecek bir hizmet olmaktadır. Taraklı sigortalı taşımacılık olarak bizlerde her şartta müşterilerimize karşı güvenilir ve kaliteli hizmet sunma adına gerekli olan bütün yatırımları yapmış ve sizleri sigortasız olsa dahi güvenle taşıyacağımızın teminatını şirket olarak verebiliyoruz. Şirketimiz ile taşımanız durumunda sorunsuz hizmet alabilir ve yeni evinize sonsuz bu şekilde şirket farkı ile taşınabilirsiniz.

Taraklı Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Taraklı evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız genellikle firmalardan fiyat teklifi almak zorundasınız. Şirket olarak bilgilendirme amaçlı piyasa standartlarına uygun taban ve tavan fiyat tablomuz ile alacağı hizmetler hakkında bilgi olmanızı hedeflemekteyiz.

TARAKLI EVDEN EVE NAKLİYAT FİYAT LİSTESİ

Sakarya içinde ücretsiz online ekspertiz hizmetimiz mevcuttur. Güncel fiyat almak için Online Destek hattından bize ulaşabilirsiniz.

Sunulan fiyatlar bireysel ve kurumsal çalışma alanları benzeri ticari faaliyetlerin gerçekleştiği bütün alanların kapsamaktadır.

NEREDEN? NEREYE? TABAN FİYAT TAVAN FİYAT
Taraklı Şehir İçi Nakliyat 1.500 ₺ 8.000 ₺
Taraklı Şehirlerarası Nakliyat 2.000 ₺ 12.000 ₺
Taraklı Asansörlü Nakliyat 1.500 ₺ 7.000 ₺
Taraklı Parça Eşya Taşıma 2.700 ₺ 5.000 ₺
Taraklı Ofis Taşıma 2.100 ₺ 10.000 ₺
Taraklı Sigortalı Taşımacılık 2.300 ₺ 13.000 ₺

Yukarıdaki tabloda taşıtma aralığı olarak belirlenen fiyatlar alt ve üst limit olarak belirlenmiştir. Sizler ilçemizde taşınmak için kendinize uygun fiyat almak istiyorsanız Taraklı evden eve nakliyat fiyatları şirketinden anında fiyat teklifi alabilir ve çok uygun fiyatlara taşına bilirsiniz. Şirketimizin ücretsiz online destek hattından gerek sözlü gerek yazılı bize ulaşabilir ve çok kısa sürede kendimize uygun fiyat teklifi alarak yeni adresinize güvenle taşıyabilirsiniz.

Taraklı Evden Eve Nakliyat Firmaları

Hizmet almak isteyenler ilçemizdeki firmalara ulaşmak için Taraklı evden eve nakliyat firmaları şeklinde araştırmalar yaparak Taraklı ‘da nakliyat hizmeti sunan firmalara hızlı bir şekilde ulaşabilir. Çok fazla firma bulunmasa da yine de ilçemizde kaliteli ve müşteri odaklı hizmet sunan firmalar bulunmaktadır. Bu firmaları dikkatli bir şekilde incelemeli ve hizmet kalitesinden emin olduğunuz firmalar tercih etme konusunda dikkatli davranmak gerekmektedir. Taraklı evden eve nakliyat firmaları olarak sizlere güvenli ve kaliteli nakliyat sunmak adına ilçemizde faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Taraklı da Ev Eşyaları

Taraklı Evden Eve Taşıma Hizmeti Detayları

Taraklı da nakliyat hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmayan insanları bilgilendirmek amaçlı Taraklı evden eve nakliyat hizmeti aşamalarını sizlere detayları ile açıklıyoruz.

Nakliyat hizmeti almak isteyen gerçek ve tüzel kişiye ilk olarak fiyat teklifi sunulmaktadır. Tabii ki bu fiyat sunumu müşterinin vereceği bilgiler doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra nakliye hizmetini sunulacağı gün rezerve edilir. Nakliyat günü geldiğinde 6 kişilik ekip ile hemen eşyaların ambalajlama ve paketleme işlemlerine geçilir. Eşyalar paketlenip kolilere yerleştirildikten sonra personel desteği ile nakliyat aracına transfer edilmektedir. Nakliye aracı içerisinde son kontroller yapılarak araç belirlenen istikamete doğru ilerlemektedir. Nakliyat aracımız ve hizmet personelimiz belirlenen adrese geldiğinde ise yine aynı plan çerçevesinde nakliye aracındaki eşyaların yeni eve taşınma işlemini gerçekleştirmektedir. Eşyalar eve taşındıkça ambalaj ve paketlemesi sökülerek müşteri isteğine göre istenilen yerlere yerleştirilir. Son kontroller yapılarak anlaşılan ücret alınır ve hizmet tamamlanmış olur. İlçemizde sunduğumuz bütün hizmetler bu şekilde gerçekleştirilmektedir.

Taraklı Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Eğer nakliyat hizmeti alacaksanız kesinlikle Taraklı evden eve nakliyat hizmeti alırken bilmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususları sıralayacak olursak;

 • Taşınmadan önce birden fazla firmadan fiyat teklifi almaya dikkat edin.
 • Sunulan fiyatların piyasa standartlarında olması ve orta ölçekli hizmet kalitesi ile sunulması için bilgi talep edin.
 • Hizmet alacağınız firmanın korsan veya komisyoncu olmamasına dikkat edin.
 • Sizlere sunulacak olan hizmet hakkında detaylı bir bilgi talep etmelisiniz.
 • Hizmet sunulmadan önce evinizde bulunan değerli ve kıymetli eşyalarınızı yanınızda götürün.
 • Çok yüksek binalarda taşınma gerçekleşecek kesinlikle dış cephe asansör sistemini tercih edin.
 • Size hizmet sunacak olan firmanın sosyal medya veya web sitesinde hizmet değerlendirmesi yaparak insanların hizmet hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Bu bilgilendirmeler doğrultusunda hareket etmeniz durumunda kaliteli ve sorunsuz bir taşıma yaşayacağımızı garanti edebiliriz. Sektörümüzde en çok sorun yaşanılan konular bunlar olarak bilinmektedir.

Naz Nakliyat Olarak İndirimli Nakliyat Olanakları Sunuyoruz

Sakarya Naz nakliyat ilçemizdeki nakliyat potansiyelini biliyor ve bu potansiyelin hizmete dönüşmesi açısından belirli zamanlarda kampanyalar düzenlemektedir. Taraklı ilçesinde şirketimiz kış ilkbahar, yaz ayları dönümlerinde belirli etaplarda nakliye kampanyaları düzenlemektedir. Taraklı evden eve nakliyat olarak sunduğumuz hizmetlerde %20 ve %40 oranında indirim imkanı sunan kampanyalarımız ile sizleri uygun fiyatlarla taşımak istiyoruz. Sizlerde bu gibi ayrıcalıklarından faydalanmak istiyorsanız şirketimizin web sitesini takip edebilir ve sosyal medya platformlarından firmamızın hesabını takip edebilirsiniz.

Tüm Yorumlar

Müşteri Profili
Nadide Gülden19 Mayıs 2021 | Saat - 19:53

Bizim çok fazla eşyamız vardı. Online destek hattından videolu görüşme yaparak eşyaların ve bina durum hakkında bilgi verdik. İnceleme sonrası bize çok uygun fiyat ile nasıl bir taşıma yapacaklarını anlattılar. Beklentimizin çok çok üstünde taşımacılık hizmeti aldık. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

Müşteri Profili
Sedef Varlık27 Nisan 2021 | Saat - 19:19

Taraklı ilçesinde çok uygun ücretlere evimizi taşıtmak için bu firma ile anlaştık. Her şey güzel başladı ve sorunsuz gerçekleşti. Tereddütler yaşasamda beklentimin üstünde bir hizmet aldığım için çok memnun.

Müşteri Profili
Şaban Bagatur24 Mart 2021 | Saat - 21:55

Daha önceden birkaç nakliye firması ile sorunlu taşındığım için güven sorunu yaşamaktayım. Yine aynı şeyler yaşanmaması adına çok sağlıklı bir araştırma yaparak bu firmayı seçmekte karar kıldım. Firma sahibi nerede sorusu bir hizmet almak istediğini belirterek fiyat teklifi istedim. Bana birçok hizmet sunduğunu ve hiçbir mağduriyet yaşanmadan müşteri odaklı çalıştıklarını belirterek kesinlikle sorunsuz bir hizmet sunacağını tahattüt ettiler. Bizde güvenerek Bu firma ile taşındık. Keşke daha önce bu firma ile karşılaşsaydım kesinlikle sorun yaşamazdım. Sizlerde gönül rahatlığı ile bu firmayı tercih edebilirsiniz.

Müşteri Profili
Kağan Laçin 22 Şubat 2021 | Saat - 19:32

Asansörlü nakliyat hizmeti sağlayan firma sayesinde eşyalarımız asansör yardımı ile taşınması yapıldı. Bu hizmet çok önemli olduğunu düşünüyorum. Yüksek katlarda bizleri çok zor durumdan kurtaran Naz nakliyat firması ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.

Müşteri Profili
Halit Akdogan 05 Ocak 2021 | Saat - 14:47

Taraklı da çok uygun fiyata asansör kiralama hizmeti de sağlıyorlar. Bizim PVC ve birkaç malzemelerimizi çok uygun fiyata taşınmasında yardımcı oldular. Gerçekten işini layıkı ile yapıyorlar.

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi.