Navigasyonu Geç

Şehirlerarası Nakliyat

Anasayfa / Hizmetler / Şehirlerarası Nakliyat

İllerarası taşınmada müşteriye sunduğumuzu hizmet herzaman, Hasarsız ve Sigortalı!

Sakarya Şehirlerarası Nakliyat

Sakarya Şehirler Arası Nakliyat

15 Ocak 2022 - Gönderdi
  • 52563 Görüntüleme
  • 18 Yorum
  • 79 Paylaşım
  • illerarası, taşınmak, nakliye , nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat Nedir? ve Nasıl Sunulur?

Sakarya şehirler arası nakliyat; İnsanların yaşadıkları veya çalıştıkları yerden farklı bir yere transferi söz konusu olabilmektedir. Böylesi durumlarda ise eşyalarının yeni adrese transferi için bir nakliye firmasına ihtiyaç duyulmaktadır. İşte bizler de müşterilerimizden gelen bu talepler doğrultusunda Sakarya şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz sayesinde güvenli ve hasarsız bir ev taşımacılığı hizmeti sunmak için gayret göstermekteyiz.

Geçmişten gelen tecrübe ve birikim sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını makul fiyatlara gerçekleştirmeye çalışmaktayız. Şirketimiz tarafından temin edilen donanımla Sakarya evden eve nakliyat araçlarımız sayesinde Sakarya şehirlerarası nakliyat hizmetini en kaliteli şekilde müşterilerimize sunmaya çalışmaktayız.

Sakaryada Şehirler Arası Nakliyat Böyle Sunuluyor

şehirlerarası ev taşımacılığı hizmetinin aşamalarını bütünüyle görmek isteyen müşterilerimize açıklayıcı bu metini hazırladık. Sizlerde Sakarya şehirlerarası nakliyat nasıl sunuluyor gelin birlikte öğrenelim;

Firmamızı telefon veya Online destek üzerinden ekibimize ulaşarak dijital ekspertiz hizmeti alan müşterilerimiz ile videolu veya canlı görüşme yaparak eşyaların ve taşıma güzergahının titizlikle analiz ederek detaylı bir raporunu oluşturuyoruz.

Kısa bir aradan sonra ise müşteri ile görüşme yaparak standartlarına en uygun fiyat teklifini sunarak ve bu fiyatın içinde hangi hizmetlerin bulunduğuna dair açıklama yaparak fiyat teklifini bu şekilde hazırlandığını müşteriye detaylı şekilde açıklıyoruz.

Şehirlerarası Sigortalı Taşınma Avantajları ve Önemi?

Sunduğumuz fiyat teklifi müşterimiz tarafından kabul gördüğünde ise anlaşma gününü ve saatini belirleyerek taşınma gününü rezervasyon ederek görüşmeyi sonlandırıyoruz. Genel olarak şehirler arası taşınmada ise sigortalı taşımacılık hizmetinin ek bir hizmet olarak müşteriye seçenek olarak sunmaktayız.

Taşıma sırasında oluşabilecek kaza veya hasardan dolayı oluşabilecek mağduriyetleri karşılanması adına Sakarya Sigortalı taşımacılık hizmetinin ek bir hizmet olarak müşteriye sunulması ve tercih edilmesi hususunda sigortalı şehirler arası nakliyat hizmeti ile taşınma olanağı sunmaktayız.

Tabi ki bu da Sakarya şehirler arası nakliyat fiyatına ek bir maliyet olarak yansımakta ve bu durum da müşteriye sıkıntıya sokar bilmektedir. Lakin bu durum yasal olarak müşterinin tercihine bırakıldığı için bu hususta oluşabilecek hasar ve zararın karşılanması adına bir muhatap bulma adına şehirlerarası sigortalı taşımacılık en mantıklı karar olacaktır.

şehirlerarası sigortalı taşımacılık hizmetini de kabul etmeyen müşterilerimiz normal şehirler arası taşıma fiyat teklifini kabul ederek bu hususta firmamızın hasarsızlık ilkesine güverek sorunsuz taşımacılık hizmeti alabilirler. Bugüne kadar birçok Sakarya şehirler arası nakliyat hizmeti vermiş olan firmamız hasarsız taşımacılık ilkesi ile sorunsuz Sakarya şehirler arası nakliyat sayesinde müşterilerimizin beğenisini kazanmış ve tercihlerine nail olmuş sayılı firmalardandır.

Taşınma günü ve saati geldiğinde ise anlattığımız şartlar ve hususlara göre taşıma anlaşması gerek sigortalı veya sigortasız olmak kaydında anlaşma imzalanarak taşınma işlemi resmiyete dökülmüş olur. 4 veya 6 kişilik taşıma ekibimiz ile hemen eşyaların toparlanarak ambalajlama ve paketleme işlemleri temiz ve hassas bir şekilde yapılması sağlanır.

Genç ve dinamik personelimiz sayesinde eşyalarınız detaylı ve sorunsuz bir şekilde ambalaj ve paketlemesi yapılarak kategorize edilmiş bir şekilde araca taşıma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Maksimum 3.kata kadar taşıma personellerimiz eşyalarını taşınmasını gerçekleştirebilmektedir. Daha üst katlarda ise modüler asansör sistemi ile eşyaların taşınmasını gerçekleştirmekteyiz.

Balkon veya pencereden eşyalar modüler asansör sisteminin sepetine yerleştirilerek hızlı ve güvenli bir şekilde nakliye aracın transferi %100 güvenli ve hasarsız bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Eşyalar nakliye aracından indirildikçe eşyalar kategorize biçimde hasar ve zarar görmeyecek şekilde nakliye aracının içerisinden yerleştirilmesi personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Herşey Kontrolümüz Altında Planlı Taşımacılık

Bu işlemlerin hepsi organizatörümüz tarafından kesinlikle planlı ve detaylı şekilde personellerimize aktarıldığı için sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi planı olarak bu şekilde sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir. Bu işlem maksimum 4 ve 5 saati bulmaktadır. Sakin ve dikkatli olarak taşıma işlemleri bu şekilde hasarsız olarak gerçekleşmektedir.

Eşyalar nakliyat aracına yüklendikten sonra personellerimiz ile birlikte yeni adrese belirtilen saat ve günde ulaşması sağlanmaktadır.

Yeni adrese ulaştıktan sonra yine aynı tecrübe ve deneyim ile birlikte eşyalar aynı plan ve organizasyon ile yeni eve transferi gerçekleştirilmektedir. Eşyalar yeni eve yerleştirilmesi ve ambalajların sökülmesi dahil bütün işlemlerin personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Olası bir hasar veya zarar durumunda ise müşteriden hasar tespit raporu ile bunu belgelenmesi gerekmektedir. Bu belge karşılığında ise elimizden geldiği kadar oluşan hasarın karşılanması sağlamaya çalışmaktayız.

Avrupa Kalitesinde Hasarsız ve Güvenli Şehirlerarası Nakliyat

Sakarya Naz nakliyat firması olarak işte bizler de bu şekilde Sakarya şehirler arası nakliyat hizmetini bütün detayları ile sizlere anlatıyor ve hizmetlerimizi bu şekilde müşterimize sunmaya çalışmaktayız.

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerimizin Avrupa standartlarında sorulmasını hedefliyor ve bu vizyon doğrultusunda olabildiğince sektörümüzün şekillenmesi adına öncü firmalardan biri olarak ilerlemeye çalışıyoruz.

Sizlerde böylesine kaliteli hizmet sunan nakliye firmaları ile taşındığınızda hiçbir zaman problem yaşamaz ve mağdur olmadan yeni adresinize sorunsuz olarak taşınmış olursunuz. Sizler de hemen firmamız ile temasa geçerek kendinize en uygun fiyata alarak güven içinde yeni adresinize firmamızı farkı ile taşına bilirsiniz.

Tüm Yorumlar

Müşteri Profili
Kemal Bulut 05 Şubat 2021 | Saat - 19:00

Gerçekten çok zor bir gündü. Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti çok zor imiş anlamış olduk. Şirket ile anlaştık ama bina durumu bizi asansörlü taşınmaya mecbur bıraktı ve buda gereksiz bir maliyet oluşturdu. Yani firmanın elinde olan birşey yok ama zaten pandemi zamanında bizlerde zor zamanlar geçiriyoruz. Uygun bir fiyata asansörlü olarak taşındık. Eşyalar ambalajlı ve kutulanarak, sökme ve takma işlemleri de dahil herşeyi firma özenle yaptı. Eşyaların evin içerisine yerleştirilmesi de dahil çok dikkatli ve müşteri odaklı çalıştılar. Son olarak anlaştığımız ücreti aldılar ve böylece bizlerde hasarsız bir ev taşıması sundukları ve temizlik kurallarına dikkat ettikleri için gerçekten çok memnun ayrıldık. Keşke her firma sizler gibi işini bilen ve titiz hizmet sunan bir anlayışa sahip olsa. Bol kazançlar. Güzel işler diliyorum.

Müşteri Profili
Levent Aslan 25 Ocak 2021 | Saat - 20:55

İnternetten bulduk ve aradık taşınmak için anlaştık. Nakliye günü geldiğinde bizi arayıp teyit ettiler ve ona göre geldiler. Saatinde gelip Maske ile çalıştılar. Sökme işlemi için marangozcu ayrı, Paketleme için ayrı çalışanları ile eşyalarımız bir taraftan paketleniyor bir taraftan taşınması yapılıyordu. Birinci katta eşyaları çalışanları taşımalarını yaptılar Fazla bir eşyamızda yoktu. Herşey istediğimiz gibi gelişti ve hasarsız bir yükleme oldu. Yeni evimize vardığımızda yine eşyalar dikkatle yavaş yavaş taşınarak yerleştirildi. Güvenle ve işinde deneyimle hizmet sunmaya çalışan bir şirket olduğunu kanıtladılar. Kontrol ettik hiç bir eşyamızda hasar veya sorun yoktu. Son olarak marangocu dolap ve montaj gerektiren eşyaların montajını yaparak işlerini tamamladılar. Herkes hak ettiği ücreti aldı ve bizlerde memnuniyet geri bildirimimizi burdan güvenle taşınabileceğiniz bir firma olarak sizlere bildiriyoruz.

Müşteri Profili
Ömer Gök10 Ocak 2021 | Saat - 13:13

2+1 eşyalarımız yeni olduğunda özenle paketlendi. Dolap ve sökülmesi gereken gardorap marangozcuları desteği ile sökülere paketlendi. Güzel ve kordineli bir hizmet anlayışı mevcut. Eşyalar korunaklı ve titizlikle taşınıyor. İlk başta şirket sahibine çok teşekkür ediyorum işin başına ve sürekli işi kordine ederek hizmet sundular. Çok teşekkür ediyorum.

Müşteri Profili
Hasip Samak03 Ocak 2021 | Saat - 22:56

Bizde ekonomik sebeplerden dolayı ofisimizi şehirler arası taşıtmak zorunda kaldık. Saolsunlar geldiler inceleyip indirimli bir fiyat ile eşyalarımızın taşımasını yapacaklarını söylediler. Eşyalar düzenli şekilde kutulandı ve paketlendi asansör ilede taşıması yapılarak nakledildi. Yeni ofisimize de aynı tecrübe ile eşyalar nakliyesi yapıldı. Herşey düzenli nizamlı olunca hiç sorun olmuyor. Bizler memnun bir şekilde ayrıldık. Taşınmak isteyenler güvenli bir şekilde evlerini taşıtabilirler. Bol kazançlar. Tekrardan saolun.

Müşteri Profili
Hülya Karabacak 18 Aralık 2020 | Saat - 12:40

Şehirler arası parça eşya taşıma hizmetleri olduğunuda söylediler. Parça eşya taşıma işini şehirler arası biraz tuzlu olduğunu öğrendik ama mecburiyet sözkonusu olunca hemen anlaştık ve yeni adresimize gönderdiğimiz parça eşyalar ulaşınca bizimle iletişime geçtiler ve eşyalar hasarsız ve ambalajlı olarak teslim edildi. Sizlerde her türlü taşımada güvenle bu şirket ile çalışabilirsiniz.

Müşteri Profili
Ramazan Özmek 07 Aralık 2020 | Saat - 07:26

Pandemi ve korona sebebi ile taşınmaktan çok korkuyorduk. Şirket sahibi bize güvenli ve kontrollü hayat desteği ile maskeli ve tulumlu hizmet vereceklerini söylediler. Taşınma günü geldiğinde üzerlerinde tulum ve maskelerle taşıma işlemine başladılar sökme ve ambalajlama işini ekipleri yapıyor bir taraftanda eşyalar taşınıyordu. Eşyalar böylesine organize olmuş ve güvenli hizmet sunan ekibi ile sorunsuz olarak gerçekleştirilmesi çok güzel ve bu durum hasarsız ve problemsiz bir şehirler arası evden eve nakliyat hizmetine sebebiyet veriyor. Sizlerde problemsiz olarak bu firmayı güvenle tercih edebilirsiniz.

Müşteri Profili
Ali Can Baş 23 Kasım 2020 | Saat - 11:23

6+2 dublex evimiz vardı. Eşyalar çok fazla idi. Evimizi sattığımız için taşıma işlemini bu şirket ile anlaşarak gerçekleştirdik. 8 Eleman ve 2 kamyonet ile taşıma yaptılar. Dikkatle ve modüler asansör yardımı ile çok hızlı ve sistematik olarak taşıma yaptıkları için sorunsuz bir ev taşıma hizmeti sunmak için iyi organize olmuşlar. Arı gibi çalıştılar ve hiç bir hasar olmadan eşyalarımızın taşımasını gerçekleştirdiler. Bilinçli ve tecrübeli şirketin farkı bu işte. Ben çok memnun ayrıldım. Bol kazançlar. Sizlerde düşünmeden tercih edebilirsiniz.

Müşteri Profili
Kürşat Kandemir 14 Kasım 2020 | Saat - 15:29

Şehirler arası nakliye hizmeti almak için resmen teklif fiyat listesi oluşturduk. Bir kaç firma ile bu firma fiyatları yakındı ve bu şirketin web sitesini inceledik ve olumlu dolu yorum var bizlerde bu firma ile anlaşabiliriz lakin böylesi firmalara destek vermek gerekiyor. Tavsiye edilir bir firma.

Müşteri Profili
Kazım Çabar04 Kasım 2020 | Saat - 14:44

Evimiz de fazla eşyamız yoktu. Eşyalarımızın özele taşınması ve hasarsız ciziksiz taşınması için sigortalı taşımacılık talep ettik. Fiyatlar biraz pahalı olsada bu firmaya güvenerek bizlerde taşndık ve hiç bir cizik ve hasar olmadan yeni evimize eşyalar yerleştirildi. Herkes güven içinde bu şirket ile taşına bilir. Hemde üstelik sigortalı olarak taşınabilir çünkü olası bir sorunda eşyalarınızın karşılanmasını sağlaya bilirsiniz.

Müşteri Profili
Tülin Akmuş 16 Ekim 2020 | Saat - 16:23

Pandemi zamanında fiyat araştırırken rastladık ve taşınmak için fiyat aldık. Bize bir çok söz verdiler ve ekonomik bir nakliye yapacaklarını söylediler. Lakin taşınma gününde ufak tefek problemler olsada şirket sahibinin insiyatifi ile bunuda aşmış olduk. Her aşamada saygı ve hassasiyet ile sorunları aştık ve bizlerde bu firmaya olumlu dönüş yaptık. Gerçekten çok tecrübeli bir nakliyat firması sizlerde sorunsuz ve kolay ekonomik bir nakliye alabilirsiniz.

Müşteri Profili
Necla Künbetli01 Ekim 2020 | Saat - 19:28

Bizde taşınmak için fiyat araştırması yaparken tanıdık ve watsaptan fiyat istedik hem yazılı hemde sözlü olarak bize fiyat verdiler ve fiyatlar ekonomikti. Fiyatlar uygun gelsede şuan için taşınmamız iptal oldu. Eğer taşınmak gerekirse bu firma ile tekrar görüşür taşınırım. Ben iyi bir firma ve saygılı bir görüşme yaptık. Tavsiye edilir yani.

Müşteri Profili
Cemal Toper21 Eylül 2020 | Saat - 22:37

Telefonlarını aradık ve görüştük fiyat teklifi aldık. Uygun geldi ve bizde anlaştık. Herşeyi şirket yapacak diye de taşıma gününde anlaşma imzaladık. Herşey beklentimizde gelişti. Gününde geldiler ve ağızları maskeli ve tulum giyimiş şekilde titizlike ve dikkatle eşyalar paketlendi ve taşınacak olan evimize asansörlü taşıma gerekliydi. Asansör ile eşyalar kolay ve hızlı bir şekilde taşınması yapıldı ve nakliye araçına yükleme yapıldı. Her şey planlı ve projeli olması çok güzel ve deneyimli firma ile taşınma farkı bu olsa gerek. Yeni evimize de eşyalarımız hasarsız ve problemsiz olarak taşındı ve yerleştirildi. Çok güzel ve hasarsız olması bizi çok mutlu etti. Böyle olumlu bir geri dönüşü hak ettikleri için bende böyle memnuniyetimi belirtmek istedim. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.

Müşteri Profili
Behiyye Deniz13 Eylül 2020 | Saat - 23:25

Her aşaması zorlu olan bir süreç olduğunu gösteren bir hizmet ama firma tecrübeli olunca sorunsuz bir şehirler arası evimiz taşınmış oldu. Eşyalar özenle paketlendi ve kutulandı. Personelleri saygılı ve tecrübeli hizmet sundular. Ben memnun oldum ve ücret konusunda da sorunsuz anlaşılan ücret alındı. Çok teşekkür ediyor bol kazanç diliyorum.

Müşteri Profili
Çağlar Akkabak02 Eylül 2020 | Saat - 00:57

Zorlu bir şehirler arası ev taşımasında bizlere bir çok destek sundular. Eşyalarımız ambalajlama ve asansör yardımı ile taşınmasına kadar bir çok işlemi özenle gerçekleştirdiler. Ağızlarında maske ile kontrollü hayat ilkesi ile hem sağlıklı hemde temiz hizmet sunarak işlerini en iyi şekilde yapan nadir firmalardan birisi olduklarını gösterdiler. Sizler yakın cevreme ve arkadaşlarıma taşınma konusunda tavsiye edecegimden emin olabilirsiniz. Bol kazançlar diliyorum.

Müşteri Profili
Mehmet Üner22 Ağustos 2020 | Saat - 03:48

Şehirler arası nakliyat işinde bizlere çok uygun fiyat sundular. Eşyaların ambalaj ve taşıma işlemi dahil herşeyi sorunsuz olarak gerçektirdiler. Organizasyon çok iyi ve güvenilir bir firma olduğunu bize kanıtladılar. Sizlerde bizim gibi bu firma ile hemen taşınmaya başlayabilirsiniz. Bizler çok memnun kaldık.

Müşteri Profili
Sevda Eser14 Ağustos 2020 | Saat - 19:00

İki ay önce anlaştık ve anlaştığımız güne bir gün kalası bizi aradılar. Bizlerde anlaştığımız gibi bizler uygunuz dedik ve saatinde geldiler ve eşyaların paketlenmesi kutulanması herşeyi özenle yaptılar. Ardından elemanları ile nakliye araçına yükleme yaptılar. Eşyalar nakliyat araçına özenle istiflenerek transfer işlemi yapıldı. Yeni evimize ulaştığında yine aynı tecrübe ile yeni evimize eşyalarımız yerleştirildi ve süreç böylece tamamlandı. Herkese çok teşekkür ediyor. Hayırlı işler diliyorum.

Müşteri Profili
Fadime Temel03 Ağustos 2020 | Saat - 14:08

İller arası taşımacılık konusunda fiyat istedik ve uygun bir fiyat tekliifi yaptılar. Kısmi olarak eşyalarımızın ambalajlı olarak kendimiz paketledik ve kutulamasını yaptık. Taşıma ve nakliye hizmetini şirketten alacağımıza dair anlaştık. Eşyalarımız sigortalı olarak taşındı. Eşyalarımız yeni evimize ulaşmış ve sorunsuz olarak teslim alınmış. Bu konuda işini en iyi şekilde yapan firmaya şükranlarımızı iletiyorum. Umarım bol kazançlı bol işler alırsınız. Teşekkürler.

Müşteri Profili
Üzeyir İnce 01 Ağustos 2020 | Saat - 16:21

Şehirler arası eşyaların taşınması zor bir süreç olduğunu belirttiler. Hiç bir hasar olmadan eşyaların yeni evimize ulaşmalarını sağlamak adına en iyi hizmeti sunacaklarını belirttiler. Bizlerde güvenerek anlaştık. Ekonomik fiyat ve tecrübeyle taşıma yapacaklarını belirttiler. Eşyalar özenle paketlendi ve deneyimli personelleri asansör sistemleri ile taşımaları yaptılar. Eşyalarımız güvenle yeni evimize ulaştı bizlere verdikleri bütün sözleri tuttular. Hasarsız ve eşyalarda küçük bir cizik dahi yoktu. Eşyalarımız yeni evimize titizlikle yerleştirildi. Planlı ve tecrübeyle işlerini yaptıkları için ekibe ve hizmet verenlere çok teşekkür ediyorum. Bol kazançlar diliyorum.

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi.

Telefon