Navigasyonu Geç

Piyano Taşımacılığı

Anasayfa / Hizmetler / Piyano Taşımacılığı

Değerli müzik aletleriniz özel aparatlarla taşınmakta, Donanımlı ve Hasarsız!

Sakarya Piyano Taşımacılığı

Sakarya Piyano Taşımacılığı

15 Ocak 2022 - Gönderdi
  • 8593 Görüntüleme
  • 02 Yorum
  • 19 Paylaşım
  • nakliyat, piyano, nakliye, taşımak , transfer

Müzik Aleti Piyano Nedir?

Piyano gibi hassas bir aletin özel bir taşıma gerektirdiğini piyano sahipleri çok iyi bilmektedirler. Çünkü piyanonun akordiyon veya farklı düzeylerde çalışma prensibini etkileyecek ortamlardan zarar görmemesi taşımanın ne kadar önem gerektirdiği hususunda bilgi ve tecrübe ile piyano taşıma hizmeti sunulması gerekmektedir.

Böylesine hassas bir müzik aletinin zarar görmesi piyano sahibine hem maddi hem de manevi hasarlara yol açacaktır.

Sizler de böylesi durumlarla karşılaşmamak istiyorsanız piyano taşımacılığında ekipman ve donanımlı hizmet sunan nakliyat firmalarını tercih etmek gerekmektedir.

Naz Nakliyat İle Sakarya Piyano Taşımacılığı Nasıl Sunulur?

Yıllardır Sakarya ilçemizden gelen Sakarya piyano taşımacılığı tekliflerine olabildiğince makul fiyatlar sunuyor ve ekibimiz ile araçlarımız ile en iyi hasarsız hizmet sunmak adına taleplerin karşılık bulmasını sağlıyoruz.

Sakarya piyano taşımacılığı ambalajlama paketleme ve hassasiyet bakımından taşınmanın her aşamada dikkatle hesaplanarak durulması gereken bir hizmet olmaktadır. Piyano taşımanın belirli bir ekipman ihtiyacı ile gerçekleşmesi, ekipmanların kullanımı bakımından eğitimli personeller çerçevesinde hizmetin sunulması gerekmektedir.

Piyano gibi önemli bir müzik cihazının çok özel bir ambalaj ve paketleme işlemi gerçekleştirildikten sonra taşıma işlemine geçilmelidir. Hem ses yalıtımı hem de olası taşımadan kaynaklı hassasiyet noktasında piyanonun akordiyon ayarlarının bozulmaması açısından bu büyük önem teşkil etmektedir.

Paketleme ve ambalajlama işlemleri iki personel tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. Taşıma işleminde piyano taşımaya uygun 4 tekerlekli özel çek çek diye tabir ettiğimiz piyano taşıma ekipmanı sayesinde piyanonun yavaş ve sarsılmadan taşınmasını sağlıyoruz. Ayriyeten piyanonun bulunduğu konumdan asansör yardımı ile binadan çıkartılması ve nakliye aracına transfer işlemi yavaş bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Eğer çek çek ile taşınmanın mümkün olmayan konumlar da ise bina yüzeyine modüler asansör sistemi kurularak binanın pencere veya balkonundan modüler asansörün sepetine piyanonun yerleştirilmesi sağlanıyor ve bu şekilde yüksek katlardan direkt olarak nakliye aracının içerisinde transfer işlemi gerçekleştirilmektedir.

Organizatör Direktöründe Sorunsuz Piyano Taşımacılığı Sunuyoruz

Her aşamada taşıma ekibimiz ve organizatörümüz ile birlikte taşıma işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren ve müşterilerimizin firmamızdan memnun bir şekilde ayrılmaları adına işimizin bilinçli ve tecrübeli ellerde en iyi şekilde sunulmasını sağlıyoruz.

Sakarya Piyano taşımacılığı hizmetinin genel olarak Sakarya Şehir içi nakliyat veya Şehirlerarası nakliyat aracımız ile güvenli ve problemsiz olarak transferini gerçekleştirilmesini sağlamaktayız.

Bu hizmetimizi yıllardır güven içinde müşterilerimize sunulmakta ve bu şekilde hizmetlerimizden faydalanmak isteyen kişi veya kurumları sorunsuz bir şekilde bütün detaylarıyla bilgilendiriyor ve sorunsuz bir taşımacılığı gerçekleştirmeye çalışmaktayız.

Sizlerde şehirlerarası ve Samsun içi piyano taşımacılığı hizmeti arıyorsanız, firmamız sizlere en uygun fiyata güvenli ve sorunsuz bir nakliye hizmet sunacağından emin olabilirsiniz.

Tüm Yorumlar

Müşteri Profili
Sultan Arat 28 Aralık 2020 | Saat - 20:37

Şehirler arası piyanomuzu bu firma ile taşıttık. Herşey beklediğimiz gibi oldu.

Müşteri Profili
Zafer Bedel 03 Kasım 2020 | Saat - 19:11

Gerçekten özel bir tecrübe ve deneyimle yapılması gereken bir hizmet. Bu firmada tam aradığımız hizmeti bize sundu.

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi.

Telefon