Navigasyonu Geç

Ofis ve Büro Taşımacılığı

Anasayfa / Hizmetler / Ofis ve Büro Taşımacılığı

Dükkan ve ofis gibi iş merkezlerinizin taşınması emin ellerde, Ehil ve Profesyonel!

Sakarya Ofis ve Büro Taşımacılığı

Sakarya Ofis ve Büro Taşımacılığı

15 Ocak 2022 - Gönderdi
  • 9895 Görüntüleme
  • 12 Yorum
  • 89 Paylaşım
  • taşımacılık, nakliye, ofis, ekonomik, nakliyat

Ofis,Büro ve İş Merkezi Taşıma Gerekliliği Neden Doğar?

İnsanların hayatlarını devam ettirebilmeleri için çalışmaları ve para kazanmaları gerekmektedir. Toplum olarak gerek kendi işimizde gerekse iş hizmeti sunan alanlarda çalışarak para kazanıyor ve ihtiyaçlarımızı bu şekilde karşılayarak hayatımızı devam ettirmekteyiz.

İnsanların kendi iş merkezleri, dükkanları, ofisleri ve her türlü ürün ve hizmet üreten merkezlerinin taşınması hususunda firma olarak gelişmiş şirket altyapımız ile taşınmaları güvenli bir şekilde firma olarak gerçekleştirmekteyiz. Genel anlamda Sakarya ofis büro taşımacılığı olarak tarif edilen bu taşımacılık hizmetini şirketimiz tarafından da müşterilerimize sunabilmekteyiz.

Ofis ve Büro Taşımacılığı Nasıl Gerçekleşir?

Ofis büro taşıma hizmetinde tecrübeli olan çalışanlarımız uzun yıllardır bu sektörde taşımacılık taleplerini değerlendirerek en uygun fiyata kaliteli hasarsız ve %100 güvenli taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Ambalaj ve paketlemeli olarak ofis eşyalarınız ve elektronik cihazlarınızın tecrübeli çalışanlarımız ve ekibimiz sayesinde planlı bir şekilde sorunsuz bir şekilde taşınmasını gerçekleştirmekteyiz. Her şarta uygun ekipman ve donanımlı araçlarımız sayesinde taşıma işlemlerinin kolay ve sorunsuz olarak gerçekleşmesi hususunda bugüne kadar sunduğumuz sorunsuz hizmet anlayışı ile taçlandırmakdayız.

Sakarya ofis büro taşımacılığı hizmetinde deneyimli olan ekibimiz ile bu hizmetlerimizin makul fiyatlara müşterilerimize sunulması açısından sizler de firmamızın online destek butonuna tıklayarak dijital ekspertiz talebinde bulunarak gerek Şehir içi ve Şehirlerarası ofis büro taşıma hizmeti fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Ofis Büro Taşımacılığında Anında Ekonomik Fiyat Olanağı

Piyasa standartlarında sunduğumuz fiyat tekliflerimiz sayesinde genel olarak müşterilerimizin şirketimizi tercih etmesi hususunda bu konuda çok hassas davranmaktayız. Hasarsızlık ilkesi ile ofis ve büro eşyalarının birinci sınıf ambalaj ve paketleme malzemeleri ile daha korunaklı ve sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.

Sakarya ofis büro taşımacılık işlemlerinin zorlu koşullarda gerçekleşmesi ve olası bir hasar durumunda ise kesinlikle bir mağduriyet oluşmaması adına Sakarya sigortalı taşımacılık hizmetinden yararlanarak ultra güvenli taşınmayı kabul edebilirsiniz. Oluşabilecek hasar ve zarar durumda dahi sigorta acentesi tarafından oluşan zararın karşılanması hem kolay hem de masrafsız olacaktır.

Lakin kısa mesafelerde ise sigortalı taşımacılık yerine standart ofis büro taşıma hizmetlerimiz de kesinlikle güvenli ve sorunsuz olarak da gerçekleşmektedir. Bizler her hususta sigortalı taşımacılık teklifini müşterimize sunuyor ve sigortalı taşıma veya sigortası taşımacılık adı altında taşınmanın şekli hususunda güvenlik durumunu müşterinin tercihine bırakmaktayız.

Hedefimiz Her Zaman Müşteri Memnuniyeti ve Kaliteli Taşımacılık

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz ofis büro taşıma hizmetimiz sayesinde hasarsız ve ekonomik sunduğumuz hizmetler ile sizlerde fark oluşturan bu anlayışımızdan güvenle faydalana bilirsiniz.

Her şartta müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sizleri asla mağdur etmeden güvenli ve Avrupa standartlarında bir taşımacılık hizmeti sunmak adına elimizden gelen bütün gayret ve çaba ile çalışmaktayız.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sizlere en iyi şekilde taşıyacak olan firmamız ile güvenle yeni çalışma merkezinize sorunsuz olarak taşımak için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Tüm Yorumlar

Müşteri Profili
Mert Kalkınç 14 Şubat 2021 | Saat - 18:14

Kısa süre önce interneten tanıdık ve fiyat alarak anlaşma imzaladık. Titiz bir bilgilendirme yaptılar ve hizmetin nasıl yapılacağına dair bilgilendirmeleri çok hoşumuza gitti. Ofis taşımasında tecrübelerinide inceleyince uygun fiyatla taşımayı gerçekleştirdiler. Rica üzerine bende bu hizmeti değerlendirmek istedim. Böylesine işini iyi yapan firmaları sizlerde tercih ederek yeni ofisinize güven için taşınabilirsiniz. İşlerini çok iyi yaptıklarını söyleyebilirim. Güvenilecek bir firma.

Müşteri Profili
Mahmut Sayar 23 Ocak 2021 | Saat - 15:26

Büyük bir ofisimiz merkezimizin taşınması için anlaştık. 2 kamyonet ve 8 kişilik ekip ile ikigün süren zorlu bir taşıma ile hasarsız ve zararsız taşıma yaptılar. Planlı olmaları herşeyin titizlikle gerçekleşmesini sağladılar. Pandemi şartlarında temizlik kurallarına uyarak işlerini en iyi şekilde yapılar. Bizler bu konuda işini yapan herkese çok teşekkür ediyoruz. Her konuda bize hem yardımcı oldular hemde anlayışla saygıyla işlerini yaptılar. Sizlerde bu firma ile güvenle taşınabilirsiniz.

Müşteri Profili
Tülin Derici 06 Ocak 2021 | Saat - 19:25

Bizler taşınmak için bu arkadaşlardan fiyat aldık ama anlaşamadık. Ama görüntülü ekspertiz yaparak inceleme ile ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan bir firma olduğunu gösterdiler. Umarım başarılı firmalardan olursunuz.

Müşteri Profili
Nadim Soysal 21 Aralık 2020 | Saat - 13:12

Büro malzemelerimiz vardı. Bu arkadaşlar ile anlaştık ve büro eşyalarının şehirler arası taşınmasında bizlere yardımcı oldular. Eşyaların paketleme kutulama gibi her aşamada bizlere tecrübe ile yaklaştılar. İşinde böylesine temiz çalışan firmalara rastlamak güzel birşey. Büro malzemeleri güvenle istediğimiz adrese ulaştıran Naz nakliyat ekbinie çok teşekkür ediyoruz. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyor, bol kazançlar diliyoruz.

Müşteri Profili
Bilal Soylu 07 Aralık 2020 | Saat - 12:47

Temizlik kurallarına uyan ve saygıyla işini yapacak ve makul fiyat veren firma arayışındaydık. Araştırdık firmayı firma sahibi her konuda bizlere teminat sundu ve bu firma işi en iyi şekilde yapmak için çok çalıştı ve her aşamada elektronik cihazlarını hasar görmeden kontrolümüzde sökme,takma,amblalajlama gibi her aşamada bizimle birlikte çalışarak temiz bir hizmet sunmak için ugraştılar. Sorunsuz ve zararsız bir hizmet sundular ve iki taraf olarak memnun ayrıldık. Herkese iyi çalışmalar diliyorum.

Müşteri Profili
Pınar Keleş 26 Kasım 2020 | Saat - 14:28

Ofisimizin nakliyesini naz nakliyat gerçekleştirdi. ucuz fiyata kaliteli bir taşıma yaptılar. Hiç bir hasara sebep olmadan planlı ve deneyimle işlerini kısa sürede yaptılar. Sizlerde bu firma ile güvenle taşınabilirsiniz. Bol kazançlar diliyorum.

Müşteri Profili
Metin Atalay 18 Kasım 2020 | Saat - 12:54

Ekibi taşıma ve diger bir çok konuda hakim hareket ediyorlar. Organizatörleri planlı ve temiz bir hizmet vermek adına işi organize etti ve hassasiyet ile işini yapmaya çalıştılar. Güler yüzlü ve pandemi kurallarına uygun bir şekilde işlerini yaptılar. Bizler çok memnun ayrıldı. Her konuda işini iyi yapmaya çalışan böyle firmalara destek vererek büyümesini sağlayabiliriz. Kolay gelsin.

Müşteri Profili
Emre Çiftçi01 Kasım 2020 | Saat - 23:29

Sakarya da yakın bir mevkide ofsimizin taşınması için ekspertiz yaptılar. Asansörlü ofis taşıma yapacaklarını söylediler. Yüksek katlarda kolay ve problemsiz taşınmak için gerekli ne varsa yaptılar. Aldıkları ücretin karşılığını en iyi şekilde yaptılar diyebilirim. Bol kazançlar iyi çalışmalar

Müşteri Profili
Kaan Çamlıca28 Ekim 2020 | Saat - 11:44

Büyük bir dükkan ve bütün eşyaların kutulanması dahil genel bir taşıma fiyat talebi ettik. Pandemi yüzünden temizlik kurallarına uygun bir şekilde dikkatle yaklaşık 10 saate kadar sürdü ama herşey dikkatle gerçekleştirildi. Planlı bir hizmet ve sorunsuz bir taşıma yaşattılar. Şirket sahibi ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Kolay gelsin.s

Müşteri Profili
İbrahim Çınar17 Ekim 2020 | Saat - 10:03

iş yerimizin taşınması için bu firmadan fiyat teklifi aldık ve fiyat uygundu. Kısa mesafeye 3 kişilik çalışanları ile hızlı ve sorunsuz bir taşıma yaptılar. Daha önce taşınan bir arkadaşın tavsiyesiyle seçtik. Bizler memnun ayrıldık umarım sizlerde memnun ayrılırsınız. Bol kazançlar

Müşteri Profili
Şuheda Saydam10 Ekim 2020 | Saat - 16:33

Küçük bir dükkanımız vardı. Biz eşyalarımızı her şeyi bizler paketledik nakliye ve taşıma konusunda bu arkadaşlar ile anlaştık. Makul bir ücrete eşyalarımızı yeni dükkanımıza taşıdılar. Titiz çalışan ve saygılı insanlar güzel bir iş ortaya çıkarttılar. Bol kazançlar. Hayırlı işler diyorum.

Müşteri Profili
Burhan Korkmaz05 Ekim 2020 | Saat - 14:28

Ofis taşıması için nette bulduk ve anlaştık. 5 kişilik ekipleri ile geldiler hemen organize olup taşıma hussunda iş paylaşımı yaparak elektronik eşyalarda dahil herşey gözetimimizde dikkatle demonte edilerek ambalajlı olarak taşımasını yaptılar. Genç ve dinamik personelleri ile arı gibi hemen eşyarı yeni ofisimize taşıdılar.

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi.

Telefon