Navigasyonu Geç

Evden Eve Nakliyat

Anasayfa / Hizmetler / Evden Eve Nakliyat

Ev eşyalarınız temiz ve problemsiz işinde ehil çalışanlarla taşınır, Şehiriçi ve Şehirlerarası!

Sakarya Evden Eve Nakliyat

Sakarya Evden Eve Nakliyat Fiyatları İle Uygun Fiyatlara Kaliteli Taşımacılık

15 Ocak 2022 - Gönderdi
  • 28365 Görüntüleme
  • 30 Yorum
  • 333 Paylaşım
  • nakliye, ekonomik, nakliyat, hizmet, evden eve, sakarya

Nakliyat Hizmetinde Firma Kalitemiz ve Altyapımız

Türkiye'nin önemli bir ili olan Sakarya da kurulan ve evden eve nakliyat hizmetleri sunan şirketimiz her zaman müşterilerimize güvenli ve kaliteli hizmet için yıllardır sektörümüzde mücadele vermektedir.

Sakarya evden eve nakliyat fiyatları hem piyasa standartlarında sorunsuz taşınmak zor ve deneyim ve tecrübe ile insanlara sunulması gereken bir hizmet dalı olduğu için firmaların sürekli kendini geliştirmesi ve hizmet alanında en iyi hedef diyerek evden eve nakliyat hizmetisunması gerekmektedir.

Yıllardır nakliye sektöründe hizmet sunan şirketimiz geçmişten gelen deneyim ve birikimle Avrupa kalitesinde bir Sakarya evden eve nakliyat firmaları hizmetlerimizi sunma adına şirket alt yapısına ve müşteri memnuniyetine her şartta önem vererek en iyi hizmeti sunulmasına hedeflemektedir.

Hizmetlerimizi en iyi şekilde insanlara ulaştırmak adına organizatör tarafından planlı ve projeli bir şekilde hizmetlerimiz müşterilerimize şu şekilde sunulmaktadır. Nakliye hizmeti veya evini taşıtmak isteyen müşterilerin internet üzerinden ve tavsiyeler üzerine fiyat teklifi araştırması yapması normal bir gereklilik olarak görülmektedir.

Zorlu Şartlarda Sakarya Evden Eve Nakliyat ve Hizmet Sunum Aşamaları

Sakarya Evden Eve

Rekabetçi piyasada yer aldığımızdan dolayı farklı fiyat standartları ve kampanyalar gibi olanaklar ile müşterilerin dikkatini çekmek adına birçok firma tarafından farklı fiyatlar sunulabilmektedir. Bizler de belirli zaman aralıklarda kampanyalar düzenleyerek müşterilerimizin dikkatlerini şirketimizde çekmeye çalışmaktayız.

Böylesine deyişken bir fiyat olgusunun olduğu nakliye piyasasında genellikle müşterilerimize telefon veya web sitemizde bulunan online destek kısmından bizlere ulaşarak dijital ekspertiz imkanı ile titiz bir bilgilendirme sonucunda ücret olarak sizlere en uygun nakliyat fiyatı sunacağımız dan emin olabilirsiniz.

Sigortalı taşımacılık hizmetimiz ile daha daha güvenli ve rahat bir taşımacılık olanaklarımızı da sizlerle paylaşıyor ve her şartta müşteri odaklı hizmet veren gelişmesi için çaba sarf etmekteyiz.

Müşterimize sunduğumuz fiyat tekliflerimiz makul görüldüğünde ve anlaştığımız da gün ve saat revizyonu yaparak taşınma gününü ve saatini belirlemiş oluyoruz. Taşınma günü ve saati geldiğinde ise bulunduğumuz adreste müşteri ve şirket olarak taşımacılık sözleşmesi imzalayarak işimizi resmiyete bağlıyoruz.

Sakarya da Ev Eşyaları

Organizatör Denetiminde Planlı ve Projeli Evden Eve Nakliyat

Anlaşma tamamlandığında hemen 4 kişilik ekibimiz ile işimize eşyalarını ambalaj ve paketlemesi ile başlıyor ve korunaklı bir şekilde havalı ve patpat naylon var ile eşyaların ambalaj ve paketlemesini gerçekleştirmeye koyuluyoruz. Küçük çaplı eşyalar ise kutulanarak hasar görmeyecek şekilde köpükler ile kutu içerisinde muhafazası yapılarak toplama işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Dolap ve ünitemobilya gibi büyük ebatlı eşyalar ise havalı kalın Patpat naylonlar ile özenle ambalaj ve paketlemesi yapılarak olası hasarlara karşı eşyaların korunması sağlanmaktadır. Marangozcumuz daha eşyaların sökme ve birleştirme işlemlerini gerçekleştirmek adına titizlikle üzerine düşen görevlendirmeyi harfiyen yerine getirmektedir.

Maksimum 2 saat içinde eşyalar titizlikle kutlanıyor, paketleniyor ve daireden nakliyat aracına taşınma durumuna getirilmesi sağlanmaktadır. Eşyaları kategorize edilmiş bir şekilde üzerindeki bilgilendirme kağıtları ve sıralamalarına göre nakliye aracına taşınması büyük önem arz etmektedir.

Eşyaların taşınacağı yer yüksek veya sorunlu bir nokta da değil ise taşıma işlemlerini taşıma personellerimiz bina asansörü veya fiziksel güce dayalı eşyaların taşınmasını gerçekleştirmektedir. Şayet yüksek kat veya sorunlu bir konumda bulunan yerler için ise kesinlikle modüler asansör sistemi kurularak asansörlü evden eve nakliyat hizmeti gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Yüksek Katlar ve Binalarda Asansörlü Taşınma Kolaylığı

Binanın dış cephesine balkon veya pencereden eşyaların nakliye aracına transferi hem kolaylık hem de pratik açıdan önem arz ettiğinden dolayı hızlı ve kolay bir şekilde eşyaların nakliye aracına transferi bu şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Böylesi durumlarda eşyalar zarar görmez ve kolay bir şekilde nakliye aracına transfer edilen eşyalar sorunsuz ve problemsiz bir şekilde nakliyat aracına transfer edilmiş olur.

Eşyalar nakliyat aracına geldikçe istif elemanlarımız da eşyaları nakliyat aracına eşyaların hasar görmeyecek şekilde üzerindeki notlara ve hassasiyet durumuna göre nakliyat aracına yerleştirilmesi gerçekleştirilir. Nakliyat aracına yerleştirilen eşyalar tamamlandıktan sonra yeni rota hesaplanarak kontrollü bir şekilde yeni adrese eşyaların taşınmasını sağlamaktayız.

Yeni adrese geldiğimizde ise yine aynı plan ve aynı disiplin ile eşyalar nakliyat aracından taşıma işlemi gerek modüler asansör sistemi gerekse fiziksel taşıma ile yeni adrese taşımaya başlıyoruz.

Eşyaları yeni eve taşırken bir taraftan müşteri kontrolünde eşyaların ambalaj ve paketlemesi sökülerek dekoratif acıdan eşyaların daireye yerleştirilmesi sağlanmaktadır. Marangozcumuz ise mobilya dolap ünite gibi sökme ve birleştirme gerektiren eşyaların montajını yaparak üzerine düşen görevi yerine getirmektedir.

Bu işlemde yaklaşık 2 saat sürmekte ve eşyaların hasar görmeden yeni eve yerleştirilmesi ve olası bir hasar durumunda ise hasar tespit tutanağı tutularak oluşan hasarın karşılanması için gerekli adımların atılmasını sağlamaktayız. Sakarya evden eve nakliyat firmaları hizmetimiz bu şekilde gerçekleştirilmekte ve bütün bu planlı hizmet müşterimizin gözetiminde ve müşteri hassasiyetleri ve dikkate alınarak hizmetimizi bu şekilde Avrupa standartlarında hasarsızlık ilkesi ile müşterilerimize sunmaya çalışmaktayız.

Sakarya Evden Eve Nakliyat Fiyatları Her Zaman Müşteri Odaklı Sunulmaktadır

Bugüne kadar sunduğumuz nakliye hizmetlerimiz sayesinde hiçbir şikayet ve problemli taşımacılık gerçekleştirmeden bugünlere güvenle ve emin adımlarla gelmiş bulunan firmamız insanlarımızın ve bölge halkının kaliteli bir nakliye hizmeti almaları adına elimden gelen bütün gayret ve çaba ile sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaya çalışmaktayız.

Sakarya evden eve nakliyat fiyatları olarak hizmeti tecrübe ile hizmet sunması gereken firmaları tercih etmek müşteriler için büyük bir önem arz etmektedir. Şirketimizin sizlere sunduğu hizmeti değerlendirme adına ve bize bir şans vermek için firmamızı hem değerlendirebilir hem de şirketimizden hizmet olarak bizimle güven içinde yeni evinize hemen taşınmaya başlayabilirsiniz.

Tüm Yorumlar

Müşteri Profili
Ahmet Kaya 08 Şubat 2021 | Saat - 13:24

Tayin sebebi ile taşınmak gerekiyordu. Sakarya Evden eve nakliyat hem ekonomik hemde sorunsuz sunacak olan bir firma ile anlaşmak için araştırıyorken internetten bu firma ile karşılaştım. Sitelerini inceledim ve taşınma konusunda anlaştık. Taşınma günü çalışanları ile geldiler ve eşyaların toplanması ev ambalajlı olarak taşınmasına kadar herşey maske ile ve titizlikle dinlenerek yaptılar. Eşyalarımızın özenle ve dikkatle taşıması ve yüklenmesi dahil hepsini ön planda izleyerek bende bir nevi gözlemci gibi takip ettim. Eşyalarımız yeni ve değerli sonuçta. İlk evden taşınma işlemi böylece tamamlanmış oldu. Yeni evimize geldiğimizde ise yine dikkatle ve yavaş şekilde eşyalarımızı modüler asansör ile taşımasını yaptılar. Bir taraftan eşyalar yerleştiriliyor bir taraftan ambalajları sökülüyordu. Marangocu dedikleri kişide dolapları montajlıyordu. Ben bu firmaya 10 üzerinde 10 veriyorum. Bu kadar temiz işçilik ve titiz ev taşımacılığı görmedim. Aldıkları parayı hak ettiler ve sizlerde güvenle bu firmayı tercih ederek evinizi taşıtabilirsiniz.

Müşteri Profili
Kazım Özpence 26 Ocak 2021 | Saat - 16:58

2+1 eşyamızı taşıtmak için anlaştık. Sakarya içinde farklı bir ilçeye taşıma yapılacak diye kararlaştırdık.Beyaz ve eşyalarımızı alacaklarını söylediği kamyonet ve bir modüler asansör sitemi ile geldiler. Hemen arı gibi işe koyuldular ve eşyalar toparlandı ve paketlendi. Taşıma işlemi balkondan gerçekleşti. Asansörle eşyalar direk olarak nakliye araçına indiriliyordu. Bu süreç böyle dikkatle devam etti. Eşyalar araça yüklendi ve ardından yeni eve gelindiğinde bu seferde eşyalar asansörle 3.kattaki yeni evimize taşındı. Böylece 8 saat süren taşıma işlemi tamamlandı. Herşey çok güzel ve problemsiz gerçekeşti. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyor. Herkes hak ettiğinden fazlasını hak edecek şekilde emek verdi. Umarım bu yorumumla sizlerde bol bol kazançlar edinirsiniz. Hayırlı işler diliyorum.

Müşteri Profili
Muttalip Öztaş 20 Ocak 2021 | Saat - 08:50

Korona vürüs resmen işleri ve herşeyi mavh etti. Bu sıkıntıda sağlık sorunlarına rağmen taşınmak gerekiyordu. Sakaryada araştırma yaparken bu firma ile görüştük ve bizlere fiyat vermeleri için messengerden yazdık hemen dönüş yaptılar ve düzenli bir inceleme yaparak bize %20 indirimli fiyat sundular ve bizde anlaştık. Taşıma temiz ve maskeli gerçekleşti. Eşyalar paketlendi ve ambalajlama işleri sorunsuz gerçekleşti. Taşımada zaten asansörlü ev taşıma şeklinde anlaştık çünkü iki tarafta yüksek ve hızlı ve hasar olmaması adına asansör en iyi secenek olarak düşündük. Eşyalar hızlı şekilde pencereden evimize taşıması yapıldı. Yavaş ve dikkatlice ev içerisine yönlendirmelerimiz ile eşyalar yerleştirildi. Bizler memnun ve sorunsuz şekilde hizmet aldık. Bu yorumu da yaptıkları güzel işçilik ve anlayışlı ekibi için yazıyorum. Umarım sıkıntılı bu süreçleri atlatır ve güzel günlere bol kazançlı zamanlar geçiririz. Herkese bol kazançlar ve hayırlı günler diliyorum.

Müşteri Profili
Muhammed Çetin12 Ocak 2021 | Saat - 07:47

Bize sadece evden eve nakliyat kamyonu gerekiyordu. İyiki bu firmanın o günkü araçlarından birtanesi boşmuş ve anlaştık hemen eşyalarımız şehir içinde bu firma ile taşındı. Sadece kamyon ihtiyaçının karşılanması hususunda bizere destek olan Naz nakliyat firmasına çok teşekkür ediyorum ve bol kazançlar diliyorum. Saygılar.

Müşteri Profili
Safiye Albayrak06 Ocak 2021 | Saat - 22:24

Güzel bir nakliyecilik ile insanlara himzet veren bu firma ile bir kaç ev eşyası taşıtmak ile başladık ve işimiz oldukça çalışıyoruz. Sakarya Naz nakliyat gerçekten işini önemseyen ve değerli bir firma sizlerde bu firma ile ekonomik fiyatlara taşınacağınızdan emin olabilirsiniz.

Müşteri Profili
Tarık Varlık 02 Ocak 2021 | Saat - 14:02

Sakarya içinde evden eve nakliyat hizmetinde en iyilerden bu firmayı tercih ettik. Özel mülkümüzün taşımasını Avrupa kalitesinde yaptılar. Herşey düzenli ve nizam içinde olması güzel ve sigortalı taşımacılık ile herşey güvencede sunulması bizi memnun etmiştir. Sizlerde riskleri ölcün ve önlemlerinizi alarak taşınabilirsiniz. Güvenilir ve tecrübeli şirket tavsiye edilir. Sizde taşınabilirsiniz.

Müşteri Profili
Yusuf Keçeli 23 Aralık 2020 | Saat - 21:19

Evden eve nakliyat hizmeti ihtiyaçımız doğdu ve hemen araştırdık ve bu firmaya rastladık ve sitelerine yönlendirip sorunsuz hizmet anlayışı ve uygun fiyata taşıma vereceklerini belirttiler. Bizlerde kabul ettik ve gerçekten çok kişi taşınmış ve yinede insanın içinde bir kuşku oluyor lakin anlaştık artık. Taşınma günü geldiğinde hemen işine başladılar ambalajlama,paketleme,montaj dahil hepsi projeli ve planlı şekilde sunulması anında kuşkumuzu yok etti. Resmen adamlar aşmış ve işini en iyi şekilde yapmaya odaklanmışlar. Sorunsuz ve güvenli bir hizmet anlayışı ile insanları taşıyan sınırlı firmalardan biri. Sizlerde güven içinde bu şirketi tercih edebilirsiniz.

Müşteri Profili
Adem Uygun 17 Aralık 2020 | Saat - 15:45

Eşyaların hassasiyetine çok dikkat ediyorlar en büyük öncelikleri eşyaların zarar görmeden transfer edilmesi. Çoğu nakliyeci bu işi resmen zorlayarak yapar gibi ama bu firma işini geliştirmiş ve düzene otutturmuş. Müşteri memununiyetini en üst seviyede tutmaya çalışıyor. Sözünün eri ve bize vaad ettikleri hizmeti sundular. Herkes gönül rahatlığı içinde bu firmayı tercih edebilir.

Müşteri Profili
Ali Saygın 09 Aralık 2020 | Saat - 12:15

İnternet reklamında rast geldik ve arayıp konuştuk. Ardından evimizdeki eşyalar ve binanın resimlerini attık ve taşınma konusunda nasıl gerçekleşecek ve en ekonomik fiyat hakkında açıklayıcı bir bilgilendirme ile anlaştık. Ardından 1 ay sonra taşınma gününe bir gün kalası aradılar bizde sorun yok dedik ve geldiler. Ambalajlama,taşıma falan derken tam beş saat sürdü. Şuan yeni evimize geldik ve eşyalar yerleştirildi ve problemsiz taşındığımız için çok mutlu olduk. Sizlerde bu firma ile güven içinde taşınabilirsiniz. Biz çok kaliteli evden eve nakliyat hizmeti aldık diyebilirim. Herkese selamlar

Müşteri Profili
Sude Zarif 06 Aralık 2020 | Saat - 10:30

Bazı evden eve nakliyat şirketlerinin yıllardır yapamayacağı işi bu şirket tek başına sunmaya çalışıyor ve çok büyük gayretle işini yürütmeye çalışması taktire şayan şahsen. Bende bu firma ile taşındım ve sohbet ettik çok büyük zorluklar ile insanlara dokunmayı başaran sayılı firmalardan biri olduğunu ve bu yolda bu gibi şirketlere destek çıkmamızı öneriyorum.

Müşteri Profili
Zeynep Demir 27 Kasım 2020 | Saat - 11:20

Yazılı veya telefonla ulaşarak anında teklif alabiliyorsunuz. Taşınma işine çok hassas yaklaşıyor. İşini önemsiyor ve paketleme ve taşıma işinde çok hassas yaklaşıyorlar. İyi ve önerilebilir bir firma.

Müşteri Profili
Nizam Taşmaz 20 Kasım 2020 | Saat - 08:55

İşinizi sevmiyor olabilirsiniz ama işinizi en iyi şekilde yaparsanız adınızı duymayan kalmaz. Bu her yerde böyledir. Bizlerde bu firmayı bir yakın cevremizden duyduk ve tercih ettik. Ben cidden aşırı memnun kaldım ve herkese tavsiye ediyorum. Taşınanların kolay kolay sorun yaşamayacağı bir şirket.

Müşteri Profili
Yusuf Küçük 13 Kasım 2020 | Saat - 14:59

Ambalajlama ve paketleme çok güzel oldu. Mobilyaların ve dolapların söküm işlemleri ve montaj işlemleri titizle yapıldı. Taşıma işleminde asansör yardımı ile eşyalar taşındı. Ağızlarında maske ile yavaş ve dikkatle taşıma yapıldı. Herşey dört dörtlük ilerledi ve sorunsuz gerçekleşti. Ben memunum umarım taşınacak olanlarda memnun ayrılırlar. Hoşcakalın.

Müşteri Profili
Ufuk Urak 01 Kasım 2020 | Saat - 17:47

Eşyalarımız tek tek kutulandı ve köpüklerle desteklenerek zarar görmesin diye ek destekler sağlandı. Havalı naylonlarla eşyalar sarılıp sarmalandı ve bantlandı. Genç personel ile işini önemseyen bir firma beni gerçekten hayret ettirdi. Ardından taşıma işinde el birliği ile taşımaları yaparak yeni evimize eşyalarımızın aynı disiplin ve dikkatle eşyalarımızın taşımasını yapıldı. Eşyalar yerleştirirken bir taraftan marangozcunun montaj işlemleri devam etti. Herşey çok çok iyiydi. Ben bu firmadan aşırı derecede memnun oldum. Sizlerde memnun olmanız dileği ile.

Müşteri Profili
Sedef Kaşıkcı 20 Ekim 2020 | Saat - 12:41

Bu güzel taşıma anlayışı umarım ileriki nesillere aktarılır. Böylesi firmaların şu zor ekonomik zamanlarda ayakta durması kolay olmuyor. Bizlerde bu gibi zamanlarda bu firmalara destek çıkarak böylesi güzel işçilikli hizmetleri ileriye aktarmakta gayretkar olalım. Bol kazançlar diliyorum.

Müşteri Profili
Mehmet Bezmiş 05 Ekim 2020 | Saat - 14:43

1+1 eşyamız vardı. Hemen küçük bir kamyon ile geldiler iki kişi ile eşyalar paketlenerek ambalajlaması yaparak taşıdılar. Zaten Sakarya içinde bir ilçeye taşıdılar evimizi. Bu problemide kısa sürede atlatmamıza öncülük eden Naz nakliyat ekibine çok teşekkür ediyorum. Herkese bol kazanç iyi işler diliyorum.

Müşteri Profili
Vedat Ertürk 24 Eylül 2020 | Saat - 16:25

Firmayı hiç araştırmaya zamanın olmadı. Hemen tekliflerini kabul ettik ve taşınmak için aynı günü seçtik ve hemen 4 kişilik ekip ile geldiler. Eşyalarımızı toparladılar ve taşımaya başladılar. Paketleme ve taşıma hususunda herkes paylaşımlı ve deneyimle iş yapması tamam dedim sorun olmaz dedim. Hiç bir problem olmadan ertesi gün farklı bir ilde yeni evimizde idik. Eşyalar yavşa yavaş indirilerek yerleştirlmeye başlandı. Ben aşırı memnun kaldım. Daha önce taşınanları da görünce artık bu firmayı her şartta tercih eder ve tavsiye edebilirim. Sizlerde güven içinde bu firmayı tercih edebilirsiniz.

Müşteri Profili
Ceren Çavuşlu 15 Eylül 2020 | Saat - 23:09

Aradık fiyat aldık ama ne biliyim fiyat pahalı gibi geldi. Ama sorunlu bir yerde olduğumuzu söyledi. Anca o fiyat kurtarır sizi yoksa sizi taşımayı bizde çok isteriz dedi. Diyolog kurması iyi deneyimli bir firma olduğu gözüküyor ama ne biliyim fiyat konusunda anlaşamadık.

Müşteri Profili
Meyrem Şişman04 Eylül 2020 | Saat - 18:33

Bizlerde daha önceki taşımalarda çok sorunlar yaşadık aynı kuşku ve terettüt ile yine aynı şeyleri yaşamamak adına bizlerde araştırdık ve bu firmayada durumu anlattık ve bize her hususta şirket güvencesi sundular ve bir çok güzel taşımalar yaptıklarını belirttiler. Bizde anlaştık ve taşındık ve verdikleri sözleri tuttular ve çok memnun bir şekilde

Müşteri Profili
Bora Kaçan23 Ağustos 2020 | Saat - 22:58

Gerçekten dolu dolu bir site ve sağlıklı bilgilendirme ve nakliyat hizmetinde herşey yerli yerinde olmuş. Umarım müşteri odaklı hizmetlerinde devamlı ve fiyatlarda biraz daha indirimli olması için gayret gösterirseniz seviniriz. Lakin aldığımız hizmet çok üst seviyede idi. Ben memnun kaldım umarım sizlerde memnun kalırsınız.

Müşteri Profili
Taner Yıldızlı 20 Ağustos 2020 | Saat - 20:10

Bu şirket ile ikinci kez evden eve nakliyat hizmeti ile taşınıyorum. Gerçekten fazla anlatmaya gerek yok. Hizmet alanlar gerçekten memun etmeye odaklanan ve işini titizlikle yapan sayılı firmalardan birisi. Her işi disiplinli ve planlı ben memnun oluyorum umarım taşınacak olanlarda memun olarak ayrılırlar. Herkese bol kazançlar, iyi işler.

Müşteri Profili
Namık Ozanoğlu 16 Ağustos 2020 | Saat - 10:37

İlkeli ve tecrübeyle nakliyecilik bence çok önemli. Bu firma yıllardır nakliyat sektöründe hizmet sununyor ve bir çok taşıma yapmış bir çok güzel yorum almış ve bu sebeple tercih ettik ve kolay ve hasarsız bir hizmet aldık. Bu kadar kolay ve basit umarım bu ilkeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışı herkes benimseyerek yapar.

Müşteri Profili
Üzeyir Baştaç 04 Ağustos 2020 | Saat - 09:59

Elamanlarının temiz bir işçilikleri var. Paketleme ve ambalajlamada çok titiz ve özenle çalışıyorlar diyebilirim. Genel olarak taşıma işlerinde de çok deneyimliler ve böyle elemanlar ile çalışınca kesinlikle sorun çıkmıyor ve sorunsuz bir hizmet vermek çok kolay oluyor. Ben çok memnun ayrıldım ve bu evden eve nakliyat hizmetini değerlendirmek istedim.

Müşteri Profili
Leyla Aktaş 28 Tummuz 2020 | Saat - 00:47

Birinci sınıf amblajlama malzemeleri kullanıyorlar ve paketleme elemanları işini biliyor ve tecrübe ile işlerini yapıyorlar. Ben çok memnun kaldım ve sorunsuz hizmet anlayışı ile yaklaştıkları için bizide ekonomik fiyatlara taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum. Hayırlı kazançlar ve çok çok teşekkür ediyorum.

Müşteri Profili
Cevahir Avcı 13 Tummuz 2020 | Saat - 09:57

Bu taşımadan 1 sene önce taşınmamız sorunlu ve firma çok acemi ve sorunlu firma idi. Lakin bu taşımada da aynı sorunla karşılaşmamak adına ücret konusunda uygun bir fiyata anlaştık ve her işi başında anlaştık. Ardından taşınma günü geldiğinde aradılar ve bizde hazır bekliyorduk. Geldiler ambalajladılar ve taşımasını yaptılar. Sürekli bizden görüş alarak taşıma yaptılar. Bizlerde bu durumu çok begendik ve eşyalarına kendi eşyaları gibi görüp taşımaları işte bu firma bizi madur etmez dedik ve tamda dediğimiz gibi çıktı. Her hususta güzel sorunsuz hasarsız bir evden eve nakliyat sundukları için çok teşekkür ediyor bol kazançlar diliyorum. Güven içinde sizlerde bu şirket ile taşına bilirsiniz.

Müşteri Profili
İsa Çelik 08 Tummuz 2020 | Saat - 19:39

Nette gezinirken rastladık ve watsaptan iletişime geçtim ve eşyalarımın resimini attım ve fiyat istedik açıklama yaparak bize sundukları fiyatın sebebini ve nedenini anlattılar. Bizlerde inanıp kabul edip taşındık. Fiyat uygundu ve genel taşımalı olduğu için taşınmayı kabul ettik. Anlatıldığı gibi temiz hizmet anlayışı ve müşteri odaklı evden eve nakliyat hizmetine odaklanmış bir firma. Çok memunn ve tatmin edici olarak ayrıldık. Umarım sizlerde memnun olarak ayrılırsınız.

Müşteri Profili
Elif Üçgöz03 Tummuz 2020 | Saat - 23:48

İndirimli fiyat sundukları zaman fiyat alıp taşındık ve hasarsız bir ev taşıma ile çok memun olduk. Umarım taşınacak olanlar da böyle zor alışma süreci olan taşınmalardan kısa sürede kurtulursunuz.

Müşteri Profili
Taşkın Yılmaz 25 Haziran 2020 | Saat - 11:28

Ekonomik olarak pandemi de taşınmak gerçekten biraz maliyetli ama elden gelen birşey yok. Evden eve nakliyat hizmetinde kendini kanıtlamış bu firmadan hizmet almak için fiyat anlaştık ve taşındık. Gözlemlerim ise iyi organize oluyorlar,iş paylaşımları çok iyi herkes işini biliyor. Taşıma konusunda ise olabildiğince asansörle taşıma gereken yerlerde tercih ediyorlar ve en önemlisi şeffaf tulumları ve maske ile çalıştılar ve gerçekten çok iyiydi. Umarım sizlerde memnun olursunuz.

Müşteri Profili
Murat Özdemir14 Haziran 2020 | Saat - 08:15

Eşyalar ambalajlandı. Sökme ve birleştirme yapıldı. Maskeli ve asansörle taşıma yaptılar. Hizmet organizasyonu çok iyi ve tatmin edici. İşçilik ve hizmet on numara müşteri memnuniyetine değer veriyorlar ve uygun fiyat sunarak taşıma yapıyorlar. Daha ne isterim ki. Hayırlı işler diliyorum. Firma tavsiyemdir güvenle taşınabilirsiniz.

Müşteri Profili
Kemal Bıçak01 Haziran 2020 | Saat - 12:39

Taşımacılık konusunda fazla bir bilgimiz ve deneyimimiz yoktu. Güzel bir bilgilendirme isteyerek ardından fiyat teklifi için görüntülü görüştük ve fiyatlarını bizlere ilettiler. Bizlerde düşündük ve bu firma ile evden eve nakliyat hizmeti almaya karar verdik. Herşey anlatıldığı gibi oldu ve problemsiz bir nakliyecilik hizmeti için çok teşekkür ediyoruz. Güvenle sizlerde tercih edebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi.

Son Gönderiler

Taglar

Sakarya evden eve nakliyat Sakarya evden eve nakliyat fiyatları Sakarya evden eve nakliyat ihale Sakarya evden eve nakliyat tavsiye Sakarya evden eve nakliyat fiyatları Evden eve nakliyat Sakarya Evden eve nakliyat Sakarya fiyat
Sakarya evden eve taşımacılık Sakarya nakliyat Sakarya evden eve nakliyat Sakarya evden eve nakliye Sakarya evden eve taşıma Sakarya evden eve nakliyat firmaları Sakarya evden eve nakliyat tavsiye Sakarya evden eve nakliyat fiyatları Sakarya evden eve nakliyat yorumları Sakarya evden eve taşimacilik Sakarya evden eve Sakarya evden eve nakliye firmaları Sakarya evden eve taşıma Sakarya evden eve nakliyat ücretleri Sakarya evden eve nakliyat borinli Sakarya nakliyeciler Sakarya nakliye Sakarya nakliyeciler kooperatifi Sakarya nakliye fiyatları Sakarya nakliye firmaları Sakarya nakliyat fiyatları Sakarya nakliyat firmalarıt Sakarya nakliyeciler garajı Sakarya nakliyat ambarı Sakarya nakliye ilanları Sakarya nakliyatçılar Sakarya nakliyecileri telefon numaraları Sakarya evden eve nakliyat Sakarya evden eve nakliyat fiyatları Sakarya evden eve nakliyat ihale Sakarya evden eve nakliyat tavsiye Sakarya evden eve nakliyat fiyatları Evden eve nakliyat Sakarya Evden eve nakliyat Sakarya fiyat Sakarya evden eve taşımacılık Sakarya nakliyat Sakarya evden eve nakliyat Sakarya evden eve nakliye Sakarya evden eve taşıma Sakarya evden eve nakliyat firmaları Sakarya evden eve nakliyat tavsiye Sakarya evden eve nakliyat fiyatları Sakarya evden eve nakliyat yorumları Sakarya evden eve taşimacilik Sakarya evden eve Sakarya evden eve nakliye firmaları Sakarya evden eve taşıma Sakarya evden eve nakliyat ücretleri Sakarya evden eve nakliyat borinli Sakarya nakliyeciler Sakarya nakliye Sakarya nakliyeciler kooperatifi Sakarya nakliye fiyatları Sakarya nakliye firmaları Sakarya nakliyat fiyatları Sakarya nakliyat firmalarıt Sakarya nakliyeciler garajı Sakarya nakliyat ambarı Sakarya nakliye ilanları Sakarya nakliyatçılar Sakarya nakliyecileri telefon numaraları Sakarya evden eve nakliyat Sakarya evden eve nakliyat fiyatları Sakarya evden eve nakliyat ihale Sakarya evden eve nakliyat tavsiye Sakarya evden eve nakliyat fiyatları Evden eve nakliyat Sakarya Evden eve nakliyat Sakarya fiyat Sakarya evden eve taşımacılık Sakarya nakliyat Sakarya evden eve nakliyat Sakarya evden eve nakliye Sakarya evden eve taşıma Sakarya evden eve nakliyat firmaları Sakarya evden eve nakliyat tavsiye Sakarya evden eve nakliyat fiyatları Sakarya evden eve nakliyat yorumları Sakarya evden eve taşimacilik Sakarya evden eve Sakarya evden eve nakliye firmaları Sakarya evden eve taşıma Sakarya evden eve nakliyat ücretleri Sakarya evden eve nakliyat borinli Sakarya nakliyeciler Sakarya nakliye Sakarya nakliyeciler kooperatifi Sakarya nakliye fiyatları Sakarya nakliye firmaları Sakarya nakliyat fiyatları Sakarya nakliyat firmalarıt Sakarya nakliyeciler garajı Sakarya nakliyat ambarı Sakarya nakliye ilanları Sakarya nakliyatçılar Sakarya nakliyecileri telefon numaraları
Telefon