Navigasyonu Geç

Asansörlü Ev Taşıma

Anasayfa / Hizmetler / Asansörlü Ev Taşıma

En yükseklerde dahi sizlere kolay bir taşıma sunmaktayız, Hızlı ve Hasarsız!

Sakarya Asansörlü Ev Taşıma

Sakarya Asansörlü Ev Taşıma

15 Ocak 2022 - Gönderdi
  • 15695 Görüntüleme
  • 23 Yorum
  • 88 Paylaşım
  • nakliyat, evtaşıma, asansörlü, taşımacılık

Asansörlü Taşımacılığın Doğuşu

Çimentonun bulunması ile birlikte kentleşme ve şehirleşme ve bununla birlikte dikey veya yatay konutlar ve iş merkezleri doğmuştur. İnsanlar çok yüksek katlarda yaşamakta ve bu şekilde konutlar'da mülk edinerek hayatlarını devam ettirmektedir. Ülkemizdeki bütün şehirlerde ve ilçelerde bu gibi dikey ve yüksek yapılar artık vazgeçilmez ve yaşamın merkezi haline gelmiştir.

Sorunlu noktalarda ve yüksek katlarda Sakarya asansörlü nakliyat her zaman kolay olmamaktadır. Bazı hususlar da bina yönetiminin yük asansörünü veya normal insanların kullandığı asansörün kullanımına izin vermemektedir.

Çünkü eşyaların ağırlığı veya bazı hususlarda asansöre zarar vereceğinden dolayı bunun bina yönetiminin bir toplantı veya izin alma mecburiyeti gibi bazı zorluklar ile insanların yüksek katlarda taşınması büyük problemler oluşturmaktadır.

Bu gibi sorunlardan doğan Sakarya asansörlü ev taşıma hizmeti ile birlikte insanlar kolay bir şekilde yeni evlerine bina yüzeyine kurulan modüler asansör sistemi sayesinde hızlı ve hasarsız bir şekilde taşınması hedeflenmektedir. Sakarya Asansörlü taşımacılık hizmeti nakliye hizmetinden ayrı bir hizmet dalı olduğundan dolayı taşınma ile birlikte talep edildiğinde ek bir ücret oluşabilmektedir.

Sakarya Asansörlü Nakliyat ile Fiyat Oluşumu ve Hizmet Sunumu

Taşınma sürecinde müşterinin bulunduğu konumdan farklı bir adrese taşınması hususunda şirketimize bina katları ve bina durumu hakkında sağlıklı bir bilgi vermesi büyük önem taşımaktadır. Bizler de bu bilgilendirme sonrasında gerekli önlem ve analiz sonucunda taşınmanın fiyat konusunda şekillenmesini sağlamaktayız.

Böylece müşterilerimizin çaresiz kaldığı noktalarda şirketimiz kolay ve pratik çözümler sunarak insanların sorunlu ve problemli taşınma süreçlerini kolay ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmesini sağlamaktayız. Asansör sistemi ile taşınma aşamalarını gelin birlikte inceleyelim;

üçüncü kattan daha yüksek katlarda ve sorumlu taşınma noktalarında genel olarak nakliye firmamızın Sakarya asansörlü nakliyat hizmetinden faydalanılmaktadır. Böylece asansörlü eşyaların taşınması hem kolay hem de zarar görmeden bulunduğu konumdan nakliyet aracına transferi hasar görmeden transfer edilmesi sağlanmaktadır.

Asansör sisteminin yükselebilen ve farklı noktalara uzana bilen merdiven sistemi sayesinde hızlı bir şekilde eşyaların asansör sisteminin sepetinde kolay bir şekilde transfer işlemi bizlere çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

600 kiloya kadar eşyalar asansör sepetinde parça parça şekilde 50.kata kadar taşınması firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Eşyalar nakliye aracına transfer edildikçe bir taraftan eşyalar nakliye aracına istiflenerek yeni konuma problemsiz bir şekilde transfer edilmesi bizim için büyük önem arz etmektedir. Yeni adrese geldiğimizde eşyalar nakliye aracından yeni konumuna transfer işlem süreci başlamaktadır.

Eşyaları dikkatli bir şekilde modüler asansörlü nakliye sisteminin sepetine yerleştirilerek kontrol merkezinden yavaş bir şekilde bulunulan dairenin balkon veya pencereden evin içerisine kadar eşyanın taşınması gerçekleştirilmektedir.

Her Aşamada Planlı ve Sorunsuz Asansörlü Ev Taşımacılığı

Böylece eşyalar yavaş ve %100 güvenli bir şekilde nakliye aracından yeni eve transfer işlemi güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Eşyalar yeni eve taşındıkça müşteri denetiminde ambalaj ve paketlemesi sökülerek dekoratif açıdan odalara yerleştirilmesi gerçekleştirilmektedir.

Son olarak da eşyaların hasar analizi yapılarak hasar tespit tutanağı tutularak müşterinin eşyalarının sigorta acenteleri tarafından karşılanması sağlanmaktadır.

Bizlerde her aşamada müşterilerin eşyalarının güvenli bir şekilde hasarsız olarak yeni evlerine transfer işlemini planlı ve dikkatle gerçekleştiriyor ve müşterilerimizin kaliteli bir nakliye hizmeti almaları adına elimizden gelen bütün gayreti göstermekteyiz.

Naz Nakliyat İle Ekonomik Fiyatlara Asansörlü Taşının

Sizler de her şartta asansörlü ev taşıma hizmetimizden güven içinde faydalanabilir makul fiyatlara Şehir içi ve Şehirlerarası asansörlü evden eve nakliyat hizmetimizden faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz.

En uygun fiyatlar ve kampanyalı taşınma fiyat teklifleri almak istiyorsanız web sitemizin online destek bölümünden şirketimiz ile anında veya yazılı olarak temasa geçebilir ve şirketimizden hemen indirimli fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm Yorumlar

Müşteri Profili
Ozan Çakmak 15 Şubat 2021 | Saat - 23:00

Asansörlü ev taşıma hizmetinden faydalandık. Lakin yeni evimizde taşınmak biraz zor oldu. Çok ters bir noktada olmasına ragmen şirket asansör kurulumundaki tecrübesi ile kurulum yapıldı ve nakliye araçındaki eşyalar yeni evimize taşınması yapıldı. Eşyaların hasar görmeden yeni evimize taşınması için büyük çaba sağlayan ve hasarsız olarak bizleri evimize taşıyan Naz nakliyat ekibine çok teşekkür ediyor hayırlı kazançlar diliyoruz. Kesinlikle sizlerde bu firma ile hem taşına bilir hemde asansörlü ev taşıma hizmeti alabilirsiniz. Biz çok memnun kaldık.

Müşteri Profili
Satılmış Okumuş 04 Şubat 2021 | Saat - 14:23

Telefonla arayıp fiyat istedik. Fiyat araştırması yaparken inceledik ve sitelerini kontrol ettik tek tertipli ve sağlıklı hizmet sunan bu şirket olduğunu gördük. Bizde karar verdik ve bu firma ile asansörlü ev taşıma hizmetinden faydalandık. Ekibi her işi özenle yaptı. Pandemi sebebi ile maske ve temiz işçilik ile paketleme ve taşıma süreci oldu. Eşyalar iki tarafada asansör sistemi kurularak taşınması gerçekleşti. Hızlı ve deneyimle bize sorunsuz hizmet verdikleri için herkese çok teşekkür ediyor ve firmayı taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum. Sizlerde bu firma ile hemen taşınabilirsiniz.

Müşteri Profili
Emre Küçük26 Ocak 2021 | Saat - 20:18

Çok acayip bir olanak olan asansörlü araçlar her acıdan biz taşınmak isteyenlere kolaylıklar sağlamaktadır. Eşyalarımızın hasar görmemesi adına Naz nakliyat bizi Asansörlü ev taşıma ile taşıyarak hızlı ve direk eşyalar nakliye araçına düşme çarpma olmadan taşınması çok güzel oldu. Böylece eşyalarda ne hasar nede bir çizik oluştu. Bütün süreçlerde eşyaların başında idik ve maskeli bir şekilde dikkatle eşyalarımızı taşıdılar. Talep ettikleri ücreti alarak anlaşma tamamlandı. Bizleri memnun etmek için büyük gayretle çalıştılar ve hizmetlerini yürüttüler. Herkese çok teşekkür ediyorum.

Müşteri Profili
Reşat Gülden 19 Ocak 2021 | Saat - 21:02

Güler yüzlü ekibi ile eşyalar hemen toplandı ve paketleme kutulamalar gözetimimizde yapıldı. Sürekli bizden görüş alınarak işlerini yapmaları bizleri de çok mutlu etti. Eşyaların hasarsız olarak taşınması konusunda ekibi çok eğitimli ve deneyimle işlerini yapıyorlar. Binaya modüler asansör kurularak eşyalar hasar görmeden transferi yapıldı. Tecrübeyle işlerini sundukları için herkese çok teşekkür eder bol kazanç diliyoruz.

Müşteri Profili
Sibel Karayurt12 Ocak 2021 | Saat - 11:13

Sitelerini ziyeret ettik. Siteleri üzerinden online olarak yazılı fiyat teklifi aldık. İki tarafada asansör kurulumu gerektiği belirtildi. Yüksek ve taşınması zor noktalarda asansörlü taşınmayı tercih etmelisiniz denildi. Kabul ettik ve taşınma başladı. Her aşama da bizlere yardımcı oldular. Eşyalar ambalajlı olarak balkondan taşınması sağlandı. Eşyalarımızda küçük bir cizik daahi olmadı. Çok kaliteli ve tecrübeli iş anlayışı ile işlerini yaptılar. Sizlerde güvenle sorunsuz olarak evinizi bu şirket ile taşıta bilirsiniz.

Müşteri Profili
Özgür Boztaş06 Ocak 2021 | Saat - 22:54

Yüksek katlarda pratik çözüm olan asansörlü ev taşıma ile eşyalarımız pratik olarak paketlendi ve ambalajlaması yapılarak eşyalar özenle asansör sistemleri ile nakliye aracına ordanda yeni evimize taşınması yapıldı. Paratik ve kolay bir taşımacılık çözümü. Hayret verici ve gerçekten çok güzel bir sistem bundan dolayı Naz nakliyat ekibine çok teşekkür ediyor ve herkese kolaylıklar diliyorum.

Müşteri Profili
Taner Kapukaya 29 Aralık 2020 | Saat - 23:48

Herkes sizin gibi müşteri odaklı çalışsa sektörünüzde sorunlu nakliye firmaları ayıklanmış olur. Hemen arayıp fiyat istedik bilgilendirmelerle fiyat sundular anlaşmasakta yaptıklarını değerlendirmek istedim. Bir çok hizmet sunmuş böyle firmalar ile sizlerde düşünmeden taşınabilirsiniz.

Müşteri Profili
Jale Nazlı21 Aralık 2020 | Saat - 10:33

Bu modüler asansör siteminin sepetine 600 kiloya kadar eşya yüklenebilmesi beni şaşırttı. Acayip birşey eşyaları operatör kontrollünde transferini yapıyorlar eşyalar hızlı şekilde yeni eve düşmeden zarar görmeden taşındı. Naz nakliyat ekibine çok teşekkür ediyorum. Sundukları bu disiplinli hizmetleri için.

Müşteri Profili
Hayri Demiryol14 Aralık 2020 | Saat - 03:39

Modüler asansör sistemi gerçekten çok güzel bir kolaylık sağlıyor. Bizim eşyalarımızın taşımasında Naz nakliyat bize bu hussusta çok yardımcı oldu. Eşyaların taşıma kolaylığı ve hasarsız hızlı bir şekilde eşyalar yeni evimize taşındı. Her konuda bize kolaylık sağladılar. Çok teşekkür ediyor bol kazançlar diliyorum.

Müşteri Profili
Ayşe Ekiz06 Aralık 2020 | Saat - 01:58

Çok tecrübeli bir ekibi var. Eşyaların ambalajlamasında paketlenmesinde işinde deneyimli ve tecrübeli bir çalışma sistemi var. Kolay ve hassasiyet ile işlerini gerçekleştiriyorlar. Sorunsuz ve hasarsız eşyalar yeni evimize asansörle taşınması yapıldı. Herkese çok teşekkür ediyor bol kazançlar diliyoruz.

Müşteri Profili
Cevdet Demiryel24 Kasım 2020 | Saat - 08:52

Galerinden inceledik ve sundukları hizmetler çok güzel ve titiz nette hiç bir şikayetleri yok böylesine bir firma ile taşınmayıpta ne yapcaktık. Hemen aradık ve anlaştık. Hemen fiyat konusunda anlaştık ve taşınmaya başladık. Gerçekte söylenenler doğru eşyaları özenle sanki kendi eşyları gibi paketleyip taşımasını yapıyorlar. Sizlerde bu firma ile asansörlü olarak kolay bir şekilde taşınabilirsiniz.

Müşteri Profili
Arda Sezgek16 Kasım 2020 | Saat - 17:32

Ev eşyalarınızın problemsiz taşınmasını istiyorsanız sizlerde Sakarya da naz nakliyat şirketinin sunduğu asansörlü ev taşıma hizmetlerinden faydalanarak evinize taşınabilirsiniz. İşini en iyi şekilde yapmaya çalışan bu şirket deneyimli ve donamımlı olarak sizleri taşıyor. Bizlerde bu firma ile çok güzel hizmet aldık umarım sizlerde memnun ayrılsınız.

Müşteri Profili
Neşet Sümbül10 Kasım 2020 | Saat - 07:08

Evimizi taşıttığımız firmanın asansörü bozuldu. Bizlerde asansör arayışına başladık ve bu firma da asansör kiralama hizmeti verdiklerini söylediler ve bizlerde hemen gelebilirmisiniz diye rica ettik boş olduklarından hemen gelip asansör kiralama hizmetinden faydalandık. Yoksa eşyalar taşınamayacak rezil olacaktık. Bizlere bu kolaylığı sundukları için çok teşekkür ediyor bol kazançlar diliyoruz.

Müşteri Profili
Kadir Ögüç 25 Ekim 2020 | Saat - 15:46

Asansör ile taşıma hizmetinde gerçekten eşyalar hasar görmeden taşınması için çok gerekli olduğunu anladık. Daha önceki taşınmalarımızda elinden düşürüp kırdıkları bir çok mobilya ve eşyalarımızın hangisini söyleyim. Lakin bu firma bizi bilgilendirdi ve problemli noktalarda eşyaların taşıma işleminde yapılacak en önemli taşınma türü asansörlü ev taşımacılığı olduğunu söylediler. Bizlerde güvenerek kabul ettik. Herşey çok iyi ve sorunsuz gerçekleşti.

Müşteri Profili
Sümeyye Koyuer19 Ekim 2020 | Saat - 12:03

Merhaba meslektaşım. Asansör kiralama hizmeti verdiğinizi bilmiyordum. Asansörünüzü bölgemizde bizlerede kiralık olarak hizmet verdiğiniz için çok memnun olduk. İş paylaşımlarında ve her türlü ihtiyaçta bizimle temas kurabilirsiniz. Bol kazançlar hayırlı işler.

Müşteri Profili
Muhsin Civelek 15 Ekim 2020 | Saat - 21:21

Gerçekten çok yükseklere dahi ulaşabilen bir sistemleri mevcut. 45.Kata kadar yükselen asansör olduğunu bilmiyordum. En yukarılarda ki eşyalar kolay ve hasarsız olarak taşınması konusunda bizlere çok yardımcı oldular. Her zaman işini bilen bu ekibe çok teşekkür ediyor bol kazançlar diliyoruz.

Müşteri Profili
Gülten Taşyürek 03 Ekim 2020 | Saat - 23:09

Müstakil evimizin cevresi sorunlu idi. Sagolsunlar düz bir şekilde bile kurulabilen bu asansör ile eşyaları sepetine yükleyip nakliye araçına transfer ettiler. Eşyalar kolaylıkla yeni evimize taşındı. Bizlere bu hizmeti makul fiyatlarla sundukları için çok teşekkür ediyoruz.

Müşteri Profili
Nazlı Yeşil 25 Eylül 2020 | Saat - 20:35

Sakarya merkezde evimizi taşıtmak için anlaştık. Tavsiye üzerine tercih ettik ve sitelerini falan hiç inceleme fırsatımız olmadı. Bizlerde tecrübelerine sözlerine güvenerek taşındık. Arı gibi işlerine çok hakim bir şekilde işlerini kolay ve tecrübe ile yaptılar. Bizlere sundukları bu güzel hizmet için çok memnun olduk. Hiç bir hasar olmadı ve çok memun ayrıldık.

Müşteri Profili
İsa Uzun 19 Eylül 2020 | Saat - 19:28

Asansörle ev taşıma işini fazla bilmediğimiz için bilgilendirme talep ettik saolsunlar bizlere erinmeden hemen anlatmaya başladılar ve zor bir süreç ve hızlı ve güvenli yöntem olduğu için çoğu taşınmak isteyenlerin asansör ile evlerini taşıtmak istediklerini ilettiler. Bilgilendirme ve sundukları fiyat teklifleri için çok teşekkür ediyoruz.

Müşteri Profili
Metin Güldaş10 Eylül 2020 | Saat - 10:51

Sorunlu bölgeler ve yüksek katlarda asanösrlü ev taşıma olanaklarını titizlikle değerlendirip taşıma yapıyorlar. İlk olarak değerlendirme ve fiyat sunumunda en iyi şekilde tespit yaptılar. Asansör bina yüzeyine kuruldu ve taşıma kolay bir şekilde nakliye aracına ardında yeni evimize taşınması yapıldı. Bu sıkıntıyıda kolaylıkla atlattığımız için çok teşekkür ediyoruz emeği geçen herkese çok çok teşekkürler. Hiç bir hasar zarar oluşmadan yeni evimizden yazıyorum.

Müşteri Profili
Murat Özbay24 Ağustos 2020 | Saat - 20:32

Asansörlü ev taşıma hususnda deneyimleri çok ve bir çok asansörlü ev taşıma işlemi yapmışlar. Eşyaları havalı patpat naylonlarla ambalajladıktan sonra bina yüzeyine kurulan balkondan eşyaların yüklemesini yaparak nakliyat kamyonuna transfer ettiler kolay bir sistem ama araç çok pahalıymış gerçekten. Bu durum yeni evimize de taşınırken de oldu. Herşey titizlikle hesaplandı ve gerçekleşti. Bizler memnun ve sorunsuz bu firma ile asansörlü evimize taşındık ve mutlu şekilde ayrıldık.

Müşteri Profili
Turan Turhan 17 Ağustos 2020 | Saat - 23:49

Üçüncü katta evimizdeki taşımaları asansör ile gerçekleştirdiler. Yeni evimize de asansör ile taşıma yapacaklarını söylediler orada dördüncü kat olduğu için eşyalar gerçekten kolay ve hızla taşınıyor ama fiyat olarak gerçekten biraz tuzlu oluyor ev taşınması ama eşyalarınızın zarar görmesini istemiyorsanız sizlerde kesinlikle evinizi her şartta asansör ile taşıtarak güvenli ve hasarsız eşyalarınızın taşınmasına önem gösterin.

Müşteri Profili
Sadettin Vural 05 Ağustos 2020 | Saat - 19:08

Bizlere sadece asansör hizmeti veren bir şirket gerekiyordu. Bu firmanında modüler asansör araçlarını kiraladık ve operatörü ile eşyaların taşıma işini bu arkadaşlar gerçekleştirdi. Çok teşekkür ediyoruz. Sakaryada ihtiyaç olduğunda tekrar sizi güvenle tercih edebileceğimizi bilmenizi istiyoruz.

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi.

Telefon