Navigasyonu Geç

Hendek Evden Eve Nakliyat

Anasayfa / Sakarya İçi / Hendek

Kalite her zaman işini bilen uzman kadrolar ile gelir,Hendek nakliyat uzman kadro.

Hendek Evden Eve Nakliyat

Hendek Evden Eve Nakliyat İle Taşınanlara %25 Ekonomik Nakliyat Sunuyoruz

14 Ocak 2022 - Gönderdi
  • 16985 View
  • 13 yorum
  • 324 share
  • nakliyat, nakliyat, taşıma, evden eve, ekonomik, hendek

Hendek Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Hendek ilçesi bir bölümü Karadeniz'e bir bölümü Marmara üzerinde olan ve Sakarya iline bağlı bir ilçemizdir 1907 yılında belediye olan Hendek 2926 yılında Kocaeli iline bağlı Bir ilçeydi. 1954 yılında Merkez Adapazarı olmak kaydıyla Sakarya iline dahil edilmiştir. Hendek ilçesinin toplam nüfusu 86.612.tür. Hendek ilçesi Bitinyalılar, Romalılar, Bizanslılar Selçuklular, ve son olarak da Osmanlılar olmak kaydıyla birçok medeniyete ev sahipliği yapmış geçmişi çok uzun dönemlere dayanan Sakarya ilinin en önemli ilçelerinden biri olmaktadır

Hendek ilçemizin gelişmesi ile birlikte bu alanda yapılan yatırımlar insanların bu bölgede yaşamasına olanak sağlamıştır. Dikey ve yatay kentleşme olanaklarının en iyi şekilde kullanılarak ilçemizin en iyi şekilde gelişmesine imkân sağlamıştır. Hendek evden eve nakliyat firması olarak bizler de Hendek ilçemize evden eve nakliyat hizmetlerimizi Avrupa standartlarında sunmaya çalışmaktayız. Geçmişten bugüne kadar deneyim ve ustalık ile sürdürdüğümüz bu hizmetler sayesinde çok olumlu geri bildirimler almaktayız. Hendek evden eve taşıma ile bugüne kadar ilçemiz de birçok kaliteli işçiliğin altında imzamız bulunmaktadır.

Hendek ilçemizde Hendek nakliyeciler olarak üzerimize düşen sorumluluğu bilincinde insanlara güvenli ve ilkeli nakliyat hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Şirketimiz insanlara sunduğu nakliye hizmetlerinde her zaman kaliteli ve indirimli ekonomik bir fiyat teklifi çerçevesinde insanların istedikleri yere taşınmasını hedeflemektedir.

Sakarya Hendek Nakliyat Sizlere Nakliye Alanında Sunduğu Profesyonel Hizmetlerimiz

İlçemizin günden güne büyümesi ile hizmet taleplerinde farklılıklar oluşmaktadır. Nakliye hizmeti firma deneyimi ve güveni ile insanlara sunulması gerekmektedir. Yıllardır sektörümüzde hizmet sunmakta ve her türlü nakliye taleplerinin şeffaflık ve özenle değerlendirilerek insanlara sunulması bizim için büyük önem arz etmektedir. Hendek evden eve taşıma adı ile gerçekleştirdiğimiz taşımacılık hizmetlerimiz bugüne kadar sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmiş ve her seferinde müşterilerimizden olumlu geri dönüşler almış bulunmaktayız.

Hendek ilçesinde faaliyetlerimizi tecrübe ile yürütmenin gayretindeyiz. Sakarya Hendek nakliyat olarak ilçe halkına ve nakliyat hizmeti talep eden herkese sunabileceğimiz hizmetlerimiz detaylarıyla aşağıda açıklamaya çalışmaktayız. Sizlerde bu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve bu hizmetlerimizden uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz.

Hendek Şehir İçi Nakliyat

Hendek ilçesi içinde taşıma hizmetlerinin gerçekleştirilmesi ve bu hizmetlerin genel standartlar babında sunulması Hendek şehir içi nakliyat hizmeti ile gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz standart hizmetlerimizin içerisinde ambalajlama paketleme ve taşıma dahil birçok hizmetlerimiz şehir içi nakliyat hizmetine dahil olarak sunulmaktadır. İlçe içerisinde taşıma gerçekleştiği için yakın mesafe olarak değerlendirdiğimiz bu hizmeti en uygun fiyatlara sunmakta kararlıyız. Hendek halk tarafından tevekkül ile karşılanan bu hareketimiz sayesinde ilçemizdeki Hendek şehir içi nakliyat hizmetlerinin çoğunu şirketimiz gerçekleştirmektedir. Öncelikle amaçlarımız her zaman kaliteli ve profesyonel taşıma gerçekleştirerek ilçe halkının ve nakliyat hizmeti almak isteyen herkesin haklarını korumakta kararlıyız.

Hendek Şehirlerarası Nakliyat

Bulunduğunuz konumdan farklı bir il ve ilçeye taşınma durumunuz da sizler de Hendek şehirler arası nakliyat firmasına da destek alabilirsiniz. Meşakkatli şehirden şehire taşınma süreçlerinin her zaman dikkatli şekilde planlanması ve tecrübe ile sunulması büyük önem taşımaktadır. Firma olarak bunun bilincinde ve gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizdeki tecrübelerimiz sayesinde insanların eşyalarının hasar görmeden%100 müşteri memnuniyeti ilkeleri ile hareket etmekteyiz.

Hendek şehirler arası nakliyat firmasının bünyesinde bulundurduğu çelik kasalı evden eve nakliyat kamyonları ile eve eşyaları nasıl şirketimizin güvencesi ile sonsuz taşımacılığı yapılmaktadır. İlden ile taşımalarda her zaman en üst seviyede güvenlik önlemleri alarak şehirden şehire taşımacılığının zorlu süreçlerini sorunsuz olarak atlatmaktayız.

Hendek Asansörlü Nakliyat

Hendek asansörlü nakliyat yüksek katlarda taşınmayı çok kolay ve rutin bir hizmet olarak ilçe halkına sunmaktadır. Modern ve kaliteli hidrolik asansör sistemimiz sayesinde yüksek katlarda yaşayan insanların eşyalarını pratik bir biçimde taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz.

Dört tekerli kamyonet üzerinde bulunan 360 derece dönebilen ve 21 ve 45 kata kadar yükselebilen kayar merdiven sisteminin bina yüzeyine kurularak balkon veya pencereden eşyaların asansör sisteminin sepetine yüklenerek nakliye aracına transfer edilmesi modüler asansör sistemi ile mümkündür. Hendek asansörlü nakliyat olarak şirket bünyesinde bulundurduğu bu aracımız ile eşyalar çok kolay hasar görmeden transfer edilmektedir.

Hendek Evden Eve

Hendek Parça Eşya Taşıma

Hendek parça eşya taşıma olarak araç filomuz içerisinde bulunan 3 adet kamyon ve kamyonet ile gerçekleştirilmektedir. İlçe içinde ve şehirlerarası parça eşya taşıma olanaklarımız sayesinde en iyi hizmete şirketimiz tarafından kavuşacaksınız. Her taşımada parça eşyalar ve yükleriniz ambalajlı ve paketlemeli olarak hasar görmemesi için korunaklı hale getirilmektedir. Hızlı ve pratik bir şekilde transfer işlemlerini organize eden Hendek parça eşya taşıma müşterilerinin taleplerinin güvenli bir şekilde karşılanması ve gerçekleştirilmesi adına üzerine düşen sorumluluk ile eşyalarınızı bir noktadan farklı bir noktaya transferini sorunsuz olarak gerçekleştirmektedir.

Hendek Ofis Taşıma Hizmeti

Hendek ofis taşıma olarak ticari faaliyetlerinizi bulundurduğumuz her türlü mekan ve iş alanlarınızı güvenli olarak yeni istediğiniz adrese taşınmasını ekip olarak gerçekleştirmektedir. Taşımacılık hizmetini yıllardır sürdüren ve sürekli en iyi seviyeye Ulaştırma gayreti veren şirketimiz sizlerin mağdur olmadan farklı bir noktaya transfer edilmesini firma güvencesi çerçevesinde değerlendirmektedir.

Böylece kurumsal kimliğiniz ve kurumsal eşya veya malzemelerin izin zarar görmeden planlı bir şekilde transfer edilmesi Hendek ofis taşıma firmasının sorumluluğunda gerçekleştirilmektedir. Bilinçli ve hassas bir nakliye hizmeti alanında alabileceğiniz en iyi hizmeti şirket olarak sizlere suna bilmektir. Sizlerde her türlü ticari taşımalarda firmamızdan her türlü desteği güvenle alabilirsiniz.

Hendek Sigortalı Taşımacılık

İnsanlar eşyalarını hasar görmeden taşımasını istemesi en doğal hakkıdır. Lakin bu süreçte karşılanması gereken ek ücretlerden dolayı taşınma süreçlerinin bütçeleri zorladı öngörülemez bir gerçek olmaktadır. Hendek sigortalı taşımacılık bu durumun daha kolay ve standart bir ücret çerçevesinde gerçekleşmesi için üzerine düşen sorumluluk ile hareket etmektedir. Çok uygun ücretlere şehir içi nakliyat ve şehirler arası sigortalı taşıma olanakları sağlamaktayız.

Şirketimiz ile anlaşmalı olan sigorta acenteleri ile çok hızlı eşyalarınız sigortalanmaktadır. Olası hasar durumunda muhatap bulmanız eşyalarınızın ve zararınızın karşılanması sağlamanız çok kolay bir hal almaktadır. Sigortalı taşıma işlemlerini gerekirse kendi bulduğunuz sigorta acenteleri tarafından da sigortalatabilirsiniz. Hendek sigortalı taşımacılık olarak sigara her türlü kolaylığı sağlıyor sigortasız taşıma süreçlerinde dahi şirketimiz kendi sunduğu hasarsız taşıma güvencesi sayesinde eşyalarınızı sorunsuz olarak yeni yuvanıza taşımaktadır.

Hendek Evden Eve Nakliyat Fiyatları Kaç Liradan Başlıyor?

Taşınma ihtiyacı oluştuğunda insanlar ilk olarak fiyat araştırması yapmaktadır. Hendek evden eve nakliyat fiyatları şeklinde aramalar gerçekleştirilerek ikamet edilen ilçe deki nakliyat ücretlerinin piyasası hakkında edilmeye çalışılmaktadır.

Bizler de bu ihtiyaçlara cevap üretmek adına ilçemizdeki nakliyat fiyatlarını inceleyerek piyasa koşullarına göre ayarladığımız taban ve tavan fiyatlar listemizi sizlere sunmaya çalışmaktayız.

HENDEK EVDEN EVE NAKLİYAT FİYAT LİSTESİ

Sakarya içinde ücretsiz online ekspertiz hizmetimiz mevcuttur. Güncel fiyat almak için Online Destek hattından bize ulaşabilirsiniz.

Sunulan fiyatlar bireysel ve kurumsal çalışma alanları benzeri ticari faaliyetlerin gerçekleştiği bütün alanların kapsamaktadır.

NEREDEN? NEREYE? TABAN FİYAT TAVAN FİYAT
Hendek Şehir İçi Nakliyat 1.200 ₺ 7.000 ₺
Hendek Şehirlerarası Nakliyat 2.000 ₺ 8.000 ₺
Hendek Asansörlü Nakliyat 1.600 ₺ 9.000 ₺
Hendek Parça Eşya Taşıma 2.000 ₺ 4.000 ₺
Hendek Ofis Taşıma 2.000 ₺ 8.000 ₺
Hendek Sigortalı Taşımacılık 2.500 ₺ 9.000 ₺

Sizlerde bu fiyat listemizi inceleyerek kendinize uygun bir fiyat aralığı çerçevesinde şirketimizin hizmetlerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Sizlere sunulan bu fiyatlarımız bir fiyat aralığı olduğu için kendinize en uygun fiyat teklifi almak için şirketimizin online destek merkezinden kendinize fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Hendek evden eve nakliyat fiyatları olarak sunduğumuz online destek merkezimizden anında şirketimize WhatsApp veya Facebook üzerinden ulaşarak hızlı fiyat teklifleri alabilir veya online ekspertiz hizmetlerimizden hemen faydalanabilirsiniz. Yıllardır müşteri memnuniyeti anlayışı ile Avrupa kalitesinde nakliye hizmetlerini sunma devam etmekteyiz.

Şirketimiz ile online destek üzerinden iletişime geçerek sizlerde online ücretsiz expertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ekspertiz hizmetini online olarak görsel veya videolu olarak anında gerçekleştirmekteyiz.

Sağladığımız bu kolay yöntem sayesinde insanlar akıllı telefonları ile Hendek evden eve nakliyat ile anıda görsel veya videolu olarak hızlı bir şekilde fiyat teklifi almaları ve titiz bir değerlendirme sonucu çerçevesinde en iyi şekilde taşımalarını hedeflemekteyiz.

Sağladığımız bu kolay yöntem sayesinde eşyaların titiz bir şekilde incelenmesi ve fiyat tekliflerinin makul derecede olması açısından online ekspertiz hizmetimiz çok büyük önem teşkil etmektedir. Bu yöntem sayesinde insanlara sunduğumuz fiyat tekliflerimiz piyasa standartlarında olup ve genel olarak en uygun fiyatın sunulması bakımından online ekspertiz değerlendirmesinden sonra fiyat sunulmasına özen göstermekteyiz.

Online ekspertiz olmadan sunulan fiyat teklifleri hem sağlıklı hem de size uygun olmayabilir. Bunun için yapılacak araştırma ve değerlendirme sonucunda taşınma fiyat tekliflerinin bu şekilde belirlenmesi müşteri memnuniyeti açısından da büyük önem arz etmektedir.

Bu yöntem sayesinde geliştirdiğimiz fiyatlar müşteri nezdinde en iyi şekilde değerlendirilmekte ve müşteriler genel olarak piyasadaki diğer Hendek nakliyeciler den alınan fiyat teklifleri de değerlendirildikten sonra taşınmayı tercih etmektedir. genel olarak bizim sunduğumuz fiyat teklifleri müşterilerimiz de kabul görmektedir.

Hendek da Ev Eşyaları

Hendek Evden Eve Nakliyat Firmaları Nerelerde Bulunuyor?

Hendek evden eve nakliyat firmaları şekilde yapılan araştırmalara karşı ilçemizdeki nakliyat firmaları karşınıza çıkmaktadır. İlçemizde hizmet veren nakliyat firmalarının kendi içlerinde rekabetleri ve daha ulaşılabilirlik adına internet ve sosyal mecralarda birçok girişimlere yatırımlar yapmaya çalışmaktayız.

Nakliye alanında birçok şirket firmalar bölgemizde rekabetini sürdürmekte ve insanlara hizmetlerini ulaştırmanın gayretini vermektedir. Hendek evden eve nakliyat firmaları olarak bizlerde bu gibi aramalarda sizlerin karşısına çıkabilmek adına çaba göstermekteyiz.

Hendek Evden Eve Nakliye Hizmetindeki Bütün Aşamalar

Evinizi taşıtmak için fiyat konusunda anlaştığımız da firmamızdan sağladığınız rezervasyon günü ve saati geldiğinde Hendek evden eve taşıma olarak uzman ekibimiz ile taşımanın yapılacağı adrese hareket ederiz. Müşteriye taşıma hakkında bilgilendirme sağlanarak nasıl bir hizmet sunacağına dahil planımız kısa ve öz olarak anlatılır.

Altı kişilik ekibimiz hemen işine başlar ve eşyaların havalı ve kartonlu ambalaj malzemeleri ile paketleme ve ambalajlama işlemlerine geçirilmektedir. Eşyaların hasar görmemesi adına bu işlem rutin olarak gerçekleştirilmekte ve eşyaları %100 güvenli olarak taşımak için taşımanın en önemli işlemi olarak bilinmektedir. Mobilya ve beyaz eşyalarda özel olarak havalı patpat naylonlar ile korunaklı hale getirilerek evdeki bütün eşyaların ambalajlama ve paketleme süreci tamamlanmış olur.

Evdeki paketli bu eşyalar taşıma ekibimiz ile dikkatli ve organize bir şekilde evden nakliye aracına taşıma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Çok yüksek katlarda ise hidrolik asansör ile eşyalar nakliyat aracına taşınır. Bu işlem sorunsuz olarak gerçekleştirmekte ve her aşaması özenle takip edilmektedir.

Hendek evden eve taşıma olarak size belirtilen yeni adresi geldiğimizde eşyalar nakliye aracından yeni konumuna aynen dikkat ve özenle taşınarak eşyalar evin içerisine yerleştirilmesi gerçekleştirilmektedir.

Taşıma ve yerleştirme işlemleri tamamlandıktan sonra müşterimizin son kontrollerini yaparak anlaştığımız ücret alınır ve müşterimizin hizmetimizi değerlendirmesi için web sitemize yönlendirerek hizmeti değerlendirilmesi talep edilmektedir. Böylece şirketimiz ilçemizde ve birçok nakliye hizmetinde sunduğu hizmetleri böylesine disiplini ve kalite ile tamamlamaktadır.

Hendek Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Hizmet alan olarak sizler de tercih edeceğiniz firma ve hizmet hakkında olabildiğince bilgi edinmeniz büyük önem taşımaktadır. Sektörümüzde ne yazık ki işini iyi yapmayan firmalar ve korsan nakliyat firmaları bulunmaktadır. Bunlara karşı kesinlikle duyarlı olmalı ve dikkatli davranmalısınız. Bu gibi durumlarla karşılaşılmaması adına olabildiğince piyasa standartlarında Hendek evden eve nakliyat fiyatları sunan firmaları tercih etmeli ve bu firmaların web site veya sosyal medya profilleri araştırılarak firma hakkında titiz bir inceleme yaparak bilgi edinmek sizlere büyük fayda sağlayacaktır.

Hendek Evden Eve Nakliyat İle Avrupa Kalitesinde Taşımacılık

Hendek ilçesinden nakliye hizmetlerinin en iyi şekilde organize edilerek planlı ve kaliteli bir şekilde sunulmasını şirket güvencesinde gerçekleştirilmektedir. Ambalaj ve paketleme işlemlerinde kullandığımız bir sınıf malzemelerimiz sayesinde eşyalar hasarsız ve sorunsuz olarak taşınma süreçleri bizim için büyük önem arz etmektedir. Gerekli gördüğümüz durumlarda ise eşyaların asansörlü nakliyat sistemimiz sayesinde hızlı ve %100 güvenli bir şekilde eşyaların yeni eve, bina yüzeyinden dairenin balkon veya penceresinden eşyaların indirilmesi sağlanmaktadır. Her aşamada sorunsuz bir hizmetin gerçekleşmesi için organize ve konsolide olarak çalışan Hendek evden eve nakliyat elemanlarımız her zaman işini en iyi seviyede sunma adına üzerine düşen sorumluluk ile insanlara Avrupa kalitesinde nakliye hizmeti sunma anlayışı ile çalışmaktadır.

Eşyaların daireye indirildikten sonra yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin de çalışanlarımız tarafından titizlikle gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Böylece eşyaların montaj işlemleri tamamlandıktan sonra eşyaların müşteri nezdinde yerleştirilmesi ve hasar tespit işlemleri yapılarak taşıma hizmetimiz bu şekilde güvenli ve %100 müşteri odaklı taşınma hususunda üzerimize düşen sorumluluklar en iyiyi sunmaya gayret göstermekteyiz.

Hendek Evden Eve Nakliyat ve Müşteri Memnuniyeti

İnsanlara sunduğumuz Hendek evden eve nakliyat ile ev eşyalarının taşıma süreçleri ve her türlü süreçte hizmet alan insanın talepleri ve gözlemleri çerçevesinde hizmetimizin planlama ve projelendirilmesini yapmaktayız her aşamanın titizlikle değerlendirilmesi ve hasarsız bir taşıma gerçekleştirmek adına en iyi planlama ve organizasyon işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Hendek nakliyat firmaları arasında müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartan şirketimiz bu zamana kadar birçok taşınma taleplerine şeffaf ve titiz bir şekilde yaklaşımlar sergilemesi müşteriler de çok büyük memnuniyete sebep vermektedir. Oluşan bu memnuniyet çerçevesinde müşterin firmamıza karşı güven ve sempatisi oluşmakta ve böylece taşımacılık hizmetinde şirketimizi tercih etmektedir.

Önceliğimiz her zaman hasarsız nakliye hizmeti sunularak müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olmasını sağlamaktayız. Oluşabilecek hasar ve zarar durumunda ise müşterilerimizin mağdur olmaması adına şirketimiz olabildiğince müşterilerimize yardımcı olmaya çalışmaktadır. Her hususta müşterilerimize karşı ahlaki kurallar çerçevesinde hizmet sunmaya çalışıyor ve çalışanlarımızın etik olmayan hiçbir davranışı sergilenmemesine özen göstermekteyiz.

Bu zamana kadar sergilediğimiz müşteri odaklı hizmet anlayışımız çerçevesinde hiçbir mağduriyete sebebiyet vermeden hizmetlerimizi sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Her açıdan nakliye alanında her türlü hizmet taleplerinizi en iyi şekilde şirketimizden alabilirsiniz. Zararsız ve güvenli olarak yeni yuvanıza Hendek nakliyeciler olarak şirketimiz ile taşınmaya başlayabilirsiniz.

Naz Nakliyat %20'den Başlayan İndirimli Nakliyat Sunuyor

Hendek ilçemizin hizmet alanında gelişmesi ve ileriye dönük yatırımları ilçemize çekmek adına Naz nakliyat firması olarak Hendek halkının kaliteli nakliyat hizmetlerinden faydalanması için üzerimizdeki sorumluluk ile hareket etmekteyiz. Hendek nakliyecileri ile rekabet ederek ülkemizin hizmet alanında en üst seviyeye ulaşması adına firmaların kendi aralarında rekabet etmesi büyük önem arz etmektedir. Şirketimiz bu rekabeti desteklemek adına bölge halkının belirli etaplarda düzenlenen indirim kampanyalarımızdan faydalanmalarını amaçlamaktayız. Hendek ilçesinde %20 ve %35’e kadar ulaşan indirim seçeneklerimiz belirli zaman aralıklarında sosyal medya ve web sitemiz üzerinden yayımlanmaktadır. Sizlerde Sakarya Naz nakliyat firmasını takip ederek indirimli taşınma fırsatlarından faydalana bilirsiniz.

Tüm Yorumlar

Müşteri Profili
Yasemin Öztürk 27 Şubat 2021 | Saat - 23:23

Gerçekten Sözünün eri bir firma. Bizi hiç yanıltmadın taşıma hizmeti verdiler. Eşyalarımız ambalajlandı ve dikkat ile taşındı. Hiç bir sorun olmadan da yeni evimize eşyalar yerleştirildi. Ben çok güzel hizmet aldım. Umarım sizlerde sorunsuz tanışırsınız.

Müşteri Profili
Ebru Okuyan 22 Şubat 2021 | Saat - 19:55

Bizim de küçük bir bakkalımız vardı. Malzemeleri biz koliledik taşıma ve yerleştirme işlemlerinde bu nakliye firmasından destek aldık. Çok sağ olsunlar bize çok yardımcı oldular. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Müşteri Profili
Aykut Özcan 02 Şubat 2021 | Saat - 16:33

Firma profesyonel bir hizmet sundu donanımlı ve araçları da çok iyiydi. Dikkatli ve özenli çalışmaya önem verdiler. Yakın mesafe olsa da eşyalar paketlendi ve dikkatle taşındı. Ben aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Bol kazançlar

Müşteri Profili
Kazım Özyağcı 17 Ocak 2021 | Saat - 12:22

Hendek ilçesinin en iyi nakliye firması diyebilirim. Sürekli bu firmadan hizmet alır ve bu firmayı tavsiye ederim. Şu an yine tekrar o firmayla taşındık ve çok güzel bir hizmet anlayışına sahip ekibi tecrübeli ve çok saygılı. Gerçekten çok iyi.

Müşteri Profili
Oktay Acuner 11 Ocak 2021 | Saat - 09:55

Sigortalı taşımacılık gerçekten çok pahalı. Yine de olası bir sorunda eşyalarımın karşılanması benim için çok önemli. Şehirler arası sigortalı taşımacılık hizmetinden faydalandım ve evimi sigortalı olarak taşıtım. Her şey problemsiz tamamlandı. Firmaya çok teşekkür ediyorum.

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi.

Telefon