Navigasyonu Geç

Blog

Anasayfa / Hakkımızda

Tecrübe ve deneyim ile insanlara hizmet sunmaktayız, Vizyon ve Misyon Sahibi!

Naz Nakliyat Kimdir?

Nakliyat Araçlarımız

Sakarya Adapazarı ilçesinde kurulan şirketimiz büyük zorluklarla bugünlere kadar gelmiş bulunmaktadır küçük bir kamyonet ile nakliyat işine başladığımızda her zaman hedefimiz temiz hizmet anlayışı ile insanların taşıma isteklerini sorunsuz ve problemsiz olarak istedikleri yeni evlerine taşımak en büyük hedeflerimizden olmuştur.

Bu anlayış doğrultusunda şirketimizden hizmet alarak ayrılan memnun müşteriler bizleri çevresine tavsiye etmiş hem de taşınma talepleri olduğunda tekrar bizi tercih ederek sunduğumuz kaliteli hizmetten faydalanmaya devam etmişlerdir.

Zaman içerisinde hizmet standartlarını en üst seviyeye çekerek ve hizmet sunacağımız nakliyat kamyonlarını yenileyerek kaliteli ve daha üst standartlarda hizmetler sunmaya gayret göstermekteyiz. Şirket bünyesinde bulundurduğumuz çalışanlarımız saygı ve sevgi çerçevesinde insanlara hizmetlerimize hem anlatıyor hem de müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamak adına büyük gayret ve çaba sarf etmesi için çalışanlarımız da genel bir eğitim ve bilgilendirme ye de tabii tutmaktayız.

Böylece şirket çalışanları da bilinçli ve anlayışlı ekibimiz sayesinde hedeflerimize emin adımlarla ilerlemekteyiz. Hizmet ekibimiz işinde deneyimli ve olabildiğince iş ahlakı çerçevesinde müşterilerimize karşı güler yüzlü ve saygı ile hizmet etmeyi kendilerine amaç edinmiş emektar insanlardan oluşmaktadır. Böylece firma ve hizmet ekibimiz tecrübe ve hassasiyet ilkesi ile hizmetlerimizi insanlara ulaştırmak adına büyük gayret ve çaba ile hizmet üretmektedir.

Teknolojik ekipmanlarımız ve donanımlı evden eve nakliyat aracımız ile ev ve ofis taşımacılığı hizmetlerinde Sakarya ve bütün ilçelerine en iyi hizmeti sunmak için sektörümüzde meslektaşlarımıza rekabet içerisindeyiz. Ülkemizde tecrübeyle ve müşteri odaklı hizmetleri en iyi şekilde insanlara ulaştıran Naz nakliyat ve ekibi sayesinde birçok nakliyat firmasından kalitemiz ve sorunsuz hizmet anlayışımız ile en iyiler arasında yerimizi almış bulunmaktayız.

Firma olarak bizler de bu teveccühe olabildiğince daha iyi hizmet üretiyor ve bu hizmetleri ekonomik fiyatlara sunma adına büyük çaba ve gayret ile çalışmaktayız. Sizlerde Sakarya Şehir içi nakliyat hizmeti ile taşınmak ve evinizi ekonomik fiyatlara şehirlerarası taşımacılık hizmetleri arıyorsanız firmamız ile görüşerek fiyat teklifi alabilir ve size Avrupa standartlarında en iyi hizmeti sunacağımız dan emin olabilirsiniz.

Sakarya Naz nakliyat firması müşterilerinin eşya güvenliği ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmakta ve sorunsuz taşımacılık anlayışı ile sizlere istediğiniz yeni evinize kalite ile taşımakta kararlıyız. Hedefimiz ise hizmetlerimizi Sakarya ilçesi dışından Türkiye'nin dört bir köşesine ekonomik fiyata ulaştırmak adına sizlerden bu butlu yürüyüş de şirketimize destek olabilir ve bizimle taşınarak firmamıza katkıda bulunabilirsiniz.

Neden Naz Nakliyat?

Güvenilir
Sorunsuz
100% Garanti
Anında Hizmet

Müşteri Yorumları

15 Evden Eve Nakliyat Hizmeti

0 Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

0 Asansörlü Ev Taşımacılığı Hizmeti

0 Ofis & Büro Taşımacılığı Hizmeti

Hizmet Ekibimiz

İşinde deneyimli ve ehil olan ekibimiz sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Firma Sahibi
Fedai Ekinci

Firma Sahibi

Firma Sahibi
Cemal Naz

Organizatör

Firma Sahibi
Kemal Kaçmaz

Marangozcu

Firma Sahibi
Servet Karmaş

Asansör Operatörü

Firma Sahibi
Sedat Ertürk

Ambalaj & Paketleme

Firma Sahibi
Tunç Taşmaz

Ambalaj & Paketleme

Firma Sahibi
Yusuf Başaran

Taşıma Personeli

Firma Sahibi
Ahmet Özbaş

Taşıma Personeli