Navigasyonu Geç

Geyve Evden Eve Nakliyat

Anasayfa / Sakarya İçi / Geyve

Geyve de sizleri en iyiye ulaştırmanın gayretindeyiz, Sizlerde şirketimizi tecrübe edebilirsiniz

Geyve Evden Eve Nakliyat

Geyve Evden Eve Nakliyat İle Taşınmanın Ne Kadar Güzel Oldunu Hemen Fark Edebilirsiniz

14 Ocak 2022 - Gönderdi
  • 16985 View
  • 13 yorum
  • 324 share
  • nakliyat, nakliyat, taşıma, evden eve, ekonomik, geyve

Geyve Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Sakarya Geyve ilçesinin nüfusu 49.760 olarak kayıtlara geçmiştir. İlçemizin en önemli akarsuyu karaçay deresidir. İlçemiz düz bir alanda ve çok güzel doğal tabiatı ile insanların hayatlarını sürdürmek istediğin ilçelerinden biri olmaktadır. Konut ve altyapı alanında gelişimini tamamlamamış olan Geyve ilçesinde yaşam çok kaliteli seviyede ilerlemektedir.

Geyve evden eve nakliyat olarak biz nerede bu bölgemizde hizmetlerimizi sunmaya başlamış bulunmaktayız. Bölgemizdeki taşınma taleplerine güvenle şirketimiz tarafından karşılık bulunmaktadır. 8 kişilik ekibimiz ve 5 adet donanımlı nakliyat araçlarımız ile bölgemizde hizmetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak ilçemizde birçok alanda sunduğumuz farklı hizmetler sayesinde ne tür talebiniz olursa o alanda en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Geyve evden eve nakliyat firmasından kolaylıkla hizmet almak için her türlü soru ve görüşünüzü firmamıza bildirebilirsiniz. Şirket olarak her zaman müşterilerin bilinçli ve uygun fiyata nakliye hizmetleri alması için çalışmalar yürütmekteyiz.

Sakarya Geyve Nakliyat Halkımıza Sunulan Profesyonel Hizmetlerimiz

Geyve ilçesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Sakarya Geyve nakliyat şirket olarak firma bünyesinde halkımıza sunduğumuz nakliyat hizmetlerini en ince ayrıntısına kadar sizlere açıklamaya çalışıyoruz. Bu detaylı bilgilendirmenin sizlere faydalı olacağını düşünüyor ve her türlü gerekli bilgileri aşağıdaki açıklamalardan öğrenebilirsiniz.

Geyve Evden Eve

Geyve Şehir İçi Nakliyat

Geyve şehir içi nakliyat müşterilerin taleplerini titizlikle piyasa koşullarına göre değerlendiriyor ve en iyi şekilde nakliyat hizmeti sunmaya çalışan ilçemizin güvenilir bir nakliyat firmasıdır. Üst seviyede sunulan hizmet kalitesi ile kısa mesafede uyguladığı hizmetler ile kendinden çokça söz ettirmektedir. İnsanların nakliye konusunda bilgilendirilmesi ve bu bilgilendirme sonucunda uygun fiyat ile Geyve içerisinde eşyalarının paketlenmiş ve kolilenmiş halde hasarsız taşınması firmamızın sunduğu hizmetin en önemli kısmı olarak değerlendirilmektedir. Uzun süredir nakliyat alanında hizmetlerimiz firmamız tarafından ilçe halkına sunulmaya çalışılmaktadır. Deneyimli ve disiplinli hizmet anlayışı ile Geyve şehir içi nakliyat alanında ilçemizdeki sayılı nakliye firmalarından biri olmanın gururunu sizlerle paylaşıyoruz. Firmamızın sunduğu hasarsız ve sorunsuz şehir içi nakliyat hizmetlerinden faydalanmak için firmamız ile hemen temasa geçebilirsiniz.

Geyve Şehirler Arası Nakliyat

İnsanların bulunduğu yerden farklı bir yere taşınmak isteklerine karşı firmamız Geyve şehirler arası nakliyat adı ile hizmet sunmaktadır. Bu hizmetimiz titizlikle ve çok dikkatli bir şekilde değerlendirilerek halkımıza sunulmaktadır. İlçe çıkışlı taşınmalarda veya çevre illerde şehirden şehire nakliyat hizmeti gerçekleştirebilmekteyiz. Uygun fiyat politikası ile yüksek güvenlikli taşımacılık anlayışı ile eşyalarınız zarar görmeden istediğiniz yeni adrese firmamız farkıyla nakliyesi yapılmaktadır. Taşınmanın her aşaması planlı ve projeli bir şekilde hesaplanıyor ve hasarsız hizmet sunulması adına firmamız deneyimle altyapısından destek almaktadır. Müşterilerimize karşı olabildiğince objektif yaklaşımlar sergileyerek hizmetlerin en iyi şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak üzere üzerimize düşen sorumluluk bilinci ile hareket etmekteyiz. Geyve şehirler arası nakliyat farkını yaşamak istiyorsanız sizlerde şirketimizin tecrübeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile yeni adresinize bizim farkımız ile hemen taşınabilirsiniz.

Geyve Asansörlü Nakliyat

Geyve asansörlü nakliyat olarak aracımız 20 ve 50.kata kadar eşyaların dış cephe yüzeyinden korunaklı bir şekilde transfer edilmesini mümkün kılmaktadır. Mobil kamyon üzerinde 360 derece dönebilen ve bina dış cephesine merdiven asansör sistemi üzerindeki sepetin hareket ettirilerek eşyaların transfer edilmesi sağlanmaktadır. Nakliyat aracındaki eşyalar 400 ve 600 kilo ağırlığındaki dikey ve yatay şekilde asansörünün sepetine yerleştirilmektedir. Bu şekilde eşyalar nakliyat aracından yeni noktaya kontrollü bir şekilde taşınmaktadır. %100 güvenli ve korunaklı bir şekilde taşıma sistemi olan modüler asansör sistemi ile nakliye hizmeti hem güvenli hem de sorunsuz gerçekleştirilmektedir. Şirketimiz bünyesinde bulunan asansörümüz yeni model ve her taşımada bütün bakımları titizlikle yapılarak kullanılmaktadır.Geyve asansörlü nakliyat marka adımız ile Geyve ilçesinde hizmetlerimizi güvenle halkımıza sunmaktayız. Sizler de hizmetlerimizde makul fiyatlara faydalanabilir ve güvenle nakliyat hizmetleri alanında şirketimizden her türlü desteği alabilirsin.

Geyve Parça Eşya Taşıma

Geyve ilçesindeki taleplerin titizlikle karşılanması adına ilçemizde Geyve parça eşya taşıma adı ile nakliyat hizmetlerimizi sunmaktayız. Evlerde bulunan küçük çaplı eşyaların ilçe içerisinde veya il dışına çıkarılması makul fiyata gerçekleşmesi için parça eşya taşıma hizmeti alınması gerekmektedir. Talepler yoğun bir seviyede olmasa da yine de taleplerin karşılanması müşteri memnuniyeti açısından önemli olarak değerlendirmekteyiz. Bu gibi talepler geldiğinde uygun fiyat çerçevesinde değerlendiriyor ambalajlı ve paketlemeli olarak taşıma sürecinin koordineli bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktayız. Transfer sürecinin tamamlanması ile birlikte bilgilendirme ve onaylı ürün teslimi ile Geyve parça eşya taşıma alanında ilçemizde ve çevre illerde adını duyurmuş sayılı taşımacılık firmalarından biri olarak anılmaktadır. Her türlü parça eşya olarak anılan eşya ve malzemelerinizi istediğiniz yere transfer edilmesini firmamız güvenle gerçekleştirmektedir. Her türlü hususta firmamızdan destek alabilir ve şirketimizin farkı ile taşımacılık hizmetlerinden güvenle faydalanabilirsiniz.

Geyve Ofis Taşıma Hizmeti

Geyve ilçesinde irili ufaklı esnaf ve ticari faaliyetlerini yürüten firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar yer değiştirme ve farklı bir konuma transfer konusunda Geyve ofis taşıma hizmetinden faydalanması gerekmektedir. Şirketimiz ilçemizde kurumsal kimliğe sahip firmalara her türlü desteği sunmaya imkânına sahiptir. Deneyim ve tecrübeli çalışanlarımızın desteği ve donanımla nakliyat araçlarımız ile bölgemizde ofis taşıma alanında gerekli olan bütün yeterliliğe sahip bir firma olarak anılmaktayız. Bizlerden alacağınız herhangi bir hizmet sayesinde sizlere Avrupa standartlarında ve makul fiyat çerçevesinde hizmet sunmak prensiplerimiz ile hareket etmekteyiz. Geyve ofis taşıma olarak eşyalarınız her şartta ambalajlı ve şirket güvencesi ile istediğiniz adrese sorunsuz olarak transfer edilmesi sağlanmaktadır. Sizlerde ofis taşıma hizmeti hakkında detaylı bilgi için online destek hattımızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Geyve da Ev Eşyaları

Geyve Sigortalı Taşımacılık

İnsanlar eşyalarının taşınma sırasında asla zarar görmemesini istemektedir. Taşıma ve nakliye sırasında hesap edilemeyen bazı durumlar oluştuğunda zararın engellenmesi mümkün değildir. Oluşan hasarın da nakliyat firması tarafından karşılanması ne yazık ki mümkün olmamaktadır. Böyle durumlarda nakliyat firması ve müşterinin mağdur olmaması adına Geyve sigortalı taşımacılık hizmeti almak gerekmektedir. Bu hizmet sayesinde nakliyat aracında bulunan eşyaların tümü sigortalanmakta ve olası bir kaza veya hasar durumunda sigorta acentesi tarafından eşyalar karşılanmaktadır. Sigortalı veya sigortasız taşınma talebi müşterinin kendisine bırakmıştır. Bu durumda sorumluluk alma kabiliyeti müşterinin kendisine ait olmaktadır.

Çünkü ek bir maliyet durumu söz konusu olmaktadır. Çoğunlukla sigortasız taşınmak riski üstlenmek olarak karşılansa da olası her zaman sorunlu taşınmanın olması mümkün değildir. Uzun mesafelerde veya şehirden şehire taşınmalarda kesinlikle Geyve sigortalı taşımacılık hizmeti almak büyük gereklilik olarak görülmektedir. Uzun yol durumu ve araç kazası gibi bilinmedik durumlar olması durumunda müşteriden zarar görmemesi adını sigorta taşımacılığı müşterilere şiddetle önermekteyiz. Kısa mesafelerde ise ambalaj ve paketleme işlemleri ile eşyaların hasar görmeden yeni taşınmasını sağlamaktayız. Yakın ve kısa mesafelerde sigortalı taşımacılığı gerekli görmemekteyiz. Şirket olarak ilçe içerisinde taşınmalarda şirket güvencesi ile eşyalarınızı %100 güvenli ve hasarsız olarak firma farkı ile yeni yuvanıza taşımaktayız. Her konuda yine de firmamızdan destek almak isterseniz online destek hattından bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Geyve Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Geyve evden eve nakliyat fiyatları piyasa koşullarına göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. Şirket olarak müşterilerimizin aklımda belirli bir fiyat çerçevesi oluşması için aşağıdaki sunduğumuz taban ve tavan fiyatları incelemelerini tavsiye ediyoruz.

GEYVE EVDEN EVE NAKLİYAT FİYAT LİSTESİ

Sakarya içinde ücretsiz online ekspertiz hizmetimiz mevcuttur. Güncel fiyat almak için Online Destek hattından bize ulaşabilirsiniz.

Sunulan fiyatlar bireysel ve kurumsal çalışma alanları benzeri ticari faaliyetlerin gerçekleştiği bütün alanların kapsamaktadır.

NEREDEN? NEREYE? TABAN FİYAT TAVAN FİYAT
Geyve Şehir İçi Nakliyat 1.150 ₺ 7.000 ₺
Geyve Şehirlerarası Nakliyat 2.300 ₺ 12.000 ₺
Geyve Asansörlü Nakliyat 1.000 ₺ 10.500 ₺
Geyve Parça Eşya Taşıma 1.100 ₺ 10.000 ₺
Geyve Ofis Taşıma 1.500 ₺ 10.000 ₺
Geyve Sigortalı Taşımacılık 3.000 ₺ 15.000 ₺

İlçemizdeki taşınmalar yukarıda ki fiyat tablosu aralığı çerçevesinde belirlenmektedir. Sizler de kendinize özel Geyve evden eve nakliyat fiyatları arayışında iseniz hemen şirketimizin online destek hattından bize ulaşabilir, anında ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Geyve Evden Eve Nakliyat Firmaları

Geyve ilçesinde birçok nakliyat firması bulunmaktadır. Bu firmalara ulaşmak için internet en büyük iletişim aracı olarak bilinmektedir. Sizlerde Geyve evden eve nakliyat firmaları arıyor iseniz hemen tarayıcıdan arama yaparak ilçemizdeki firmalara ulaşabilirsiniz. İlçemizde küçük çaplı birçok rekabet eden nakliyat firmaları bulunmaktadır. İnternet alanında tanınabilirlik ve marka değerini yükseltmek adına girişimlerde bulunan firmalar en ön sıralarda sizlere sunulmaktadır.

Naz nakliyat firması şirketimizde ilçemizde sayılı şirketler arasında yer almaktadır. Tecrübe ve donanımlı hizmet sunma anlayışı ile ilçemizde en iyi nakliye firmalarından birisi olan firmamız Geyve evden eve nakliyat firmaları arasında en önemli yeri almaktadır. Sizlerde işinde en iyi olan nakliyat firmalarından teklifler alabilir ve güvenle ilçemizde taşımacılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Geyve Evden Eve Nakliye Hizmeti Aşamaları

Geyve evden eve nakliye hizmeti alanında hizmetlerimizi detaylı olarak halkımıza açıklamak gerekliliği duymaktayız. Sunulacak hizmetler hakkında detaylı bilgisi olmayan kişi ve kurumların bilgilendirilmesini firma olarak amaçlamaktayız.

Taşınmak isteyen kişi ve kurumlara ilk olarak soru ve cevap şeklinde sorular yönelterek sağlıklı bir fiyatın oluşmasını piyasa koşullarına göre fiyat şekillenmesini sağlamaktayız. Firmamız tarafından belirlenen fiyat teklifini kabul edilmesi ile birlikte taşınma gününe saati rezerve edilir. Taşınma günü geldiğinde ise 5 ve 8 kişilik çalışma ekibimiz ile taşınmanın yapılacağı adrese doğru yola çıkarız. 5 dakikalık iş paylaşımı yapılarak hızlı bir şekilde iş başlangıcı değerlendirilmiş olur. Personellerimiz eşyaların hasar görmeyecek şekilde ambalajlama, paketleme ve kolileme gibi gereksinimlerini temiz işçilik çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Eşyalar korunaklı hale büründüğünde taşıma personelleri gerek sırtlarında gerekse asansör desteği ile eşyaları daireden nakliyat aracına taşınmasını gerçekleştirmektedir. Taşıma işlemi sürerken 2 kişilik istifleme elemanları da eşyaları kategorik şekilde nakliye aracına hasar görmeyecek biçiminde yerleştirme işlemini gerçekleştirmektedir. Son kontroller yapıldıktan sonra araç belirlenen rota çerçevesinde yeni adrese doğru yola çıkmaktadır. Yeni adresi geldiğimizde yine aynı disiplin ve dikkatle nakliyat aracındaki eşyaları yeni eve taşıma işlemi planlı ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Müşteri dikkati ve yönlendirmesi ile birlikte eşyalar belirlenen noktalara taşınır ve dekoratif açıdan yerleştirilmesi gerçekleştirilmektedir. Son olarak eşyalar da hasar kontrolü gerçekleştirilmekte ve olası bir hasar durumunda hasar tespit raporu oluşturularak müşterinin mağduriyetinin giderilmesi için çalışmalar başlatılmaktadır.

Geyve evden eve nakliyat olarak bizler ilçemizde bu şekilde disiplini ve müşterilerimize karşı sorumluluk ile hizmet anlayışıyla nakliyat sunmaya çalışmaktayız. Sizlerde böylesine işinde dikkat ve kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden firmalar ile çalışarak hem eşyalarınızı hem de kendinizi koruma altına alabilirsiniz.

Geyve Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

İlçemizde nakliyat üzerine hizmet almak isteyenler sektörümüzdeki çarpık ve sorunlu taşımaların nelerden kaynaklandığını bilmeleri önem arz etmektedir. Geyve evden eve nakliyat olarak bizler de bu bilgilendirme yaparak hizmet almak isteyenlerin dikkatli ve duyarlı davranmaları gerektiği konular hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

  • Nakliyat fiyat teklifi alırken birden fazla nakliyat şirketlerinden fiyat teklifi almaya özen gösteriniz.
  • Hizmet alacağınız nakliye şirketi hakkında internet üzerinden veya sosyal medyadan araştırma yaparak firma hakkında bilgi olabilir ve ona göre tercihinizi değerlendirebilirsiniz.
  • Nasıl bir hizmet alacağınız hakkında detaylı bir bilgilendirme talep edebilirsiniz.
  • Şehirden şehire taşınma hizmeti alacaksanız eşyalarınızı sigortalı olarak taşınmayı tercih edebilirsiniz.
  • Evinizdeki ziynet ve değerli eşyalarınızı yanınızda götürmeye özen gösteriniz. Olası bir kayıp veya çalıntı durumunda firmamız asla mesuliyet kabul etmemektedir.
  • Yüksek binalarda taşıma hizmetini kesinlikle hidrolik asansör desteği ile gerçekleştirmeniz sizi hasara karşı %100 koruyacaktır.

En çok mağduriyetin yaşandığı bu önemli kurallara uyulduğu takdirde sorun yaşamadan kaliteli bir hizmet alacağınızım teminatını verebiliriz. Hizmet alacak kişi ve kurumlar duyarlı ve bilinçli davranarak hem kendilerini hem de eşyalarını korunaklı hale getirmeleri kendi ellerinde olacaktır.

Naz Nakliyat İndirimli ve Hassas Nakliyat İmkanları Sağlıyoruz

Uzun yıllardır ilçemizde Geyve evden eve nakliyat alanında yatırım yapmış olan Sakarya Naz nakliyat öncelikli müşterilerinin memnuniyetini ve kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde ilerleyişini sürdürmeye odaklanmış bir şirkettir. Her açıdan bakıldığında şirketimiz ilçemizde sayılı şirketler arasında yer almakta ve müşteri odaklı sunduğu fiyat olanakları sayesinde hizmetlerini ilçe halkına ulaştırmaya çalışmaktadır. Geyve'de sunduğumuz indirimli ve ekonomi fiyatlar sayesinde ilçemizde belirli etaplarda kampanyalar düzenlemekteyiz. %20 ve %40 ekonomik fiyatlar çerçevesinde ilçe halkını yeni adreslerine taşımaya çalışmaktayız. Tecrübeli ve disiplinli çalışanlarımız sayesinde işimizi en iyi şekilde gerçekleştiriyor ve en üst seviyede müşteri memnuniyeti ile birçok geri dönüşleri güvenle hizmete dönüştürmekteyiz.

Tüm Yorumlar

Müşteri Profili
Pelin Varlık02 Mayıs 2021 | Saat - 22:35

Bizim biraz maddi durumumuz iyi değildi. İlçemizdeki bu firma ile görüştük ve bize uygun bir fiyat önermesini istedik. Sağ olsun onlar da bize uygun fiyat sundular ve bizler de bu firma ile taşındık. Sizler de güvenle taşınabilirsiniz.

Müşteri Profili
Ülkü Başkan07 Nisan 2021 | Saat - 18:21

İkinci katta olan ofisimizin taşınması konusunda fiyat araştırması yaparken Geyve ilçesindeki Naz nakliyat firmasından fiyat teklifi aldık.1 ay sonra taşınma gününde anlaştık. Geldiler ve malzemeler havalı naylonlarla sarılıp güvenle taşındılar. İyi bir nakliyeci güvenilir arkadaşlar.

Müşteri Profili
Yasin Yılmaz02 Mart 2021 | Saat - 19:30

Evimizde iki adet çekyat vardı. Bunların Sakarya içerisinde farklı bir ilçeye taşınması konusunda anlaştık. Hemen ambalajlama yapıldı ve taşıma parça eşya adı altında yapıldı. Uygun fiyata hızlı ve iyi bir hizmet aldığımı düşünüyorum.

Müşteri Profili
Recep Ali Tamak 21 Şubat 2021 | Saat - 12:00

İlden ile taşınma konusunda Naz nakliyat bize çok destek oldu. Tecrübeli ve işini bilen adamlar ile hiç bir eşyamızda sorun olmadı. Şehirler arası taşımacılıkta gerçekten çok iyi bir hizmet aldık. Bol kazançlar.

Müşteri Profili
Ahmet Metin23 Ocak 2021 | Saat - 16:19

Acil nakliyeci arıyor idik. Hemen bu firmayı tavsiye ettiler. Görüştük anlaştık ve taşındık. Planlı ve gerçekten çok temiz çalışan bir ekibi var. Hizmet çok organize ve sorunsuzluk hareket etmesi bizi çok mutlu etti. Çok teşekkür ediyorum.

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi.

Telefon