Navigasyonu Geç

Sigortalı Taşımacılık ve Sigorta Acentesi Nedir?

Anasayfa / Blog / Sigortalı Taşımacılık ve Sigorta Acentesi Nedir

Sigortalı taşınmanın her zaman avantajı vardır, Sorunsuzdur ve Güvenlidir!

Sigortalı Taşımacılık ve Sigorta Acentesi Nedir?

Sigortalı Taşımacılık ve Sigorta Acentesi Nedir?

20 Ocak 2021 - Gönderdi
  • 9952 View
  • 3 yorum
  • 11 share
  • taşımacılık, sigorta, taşınma, acentte , nakliyat

Sigortalı Taşımacılık Nedir ve Ne İşe Yarar?

Sigortalı taşımacılık hizmetleri belirli çerçevelerde müşterilerin taleplerine göre sunulan bir taşıma anlaşması olarak bilinmektedir. Sakarya Sigortalı taşımacılık genel olarak nakliye firmaları tarafından sunulmakta ve eşyaların olası bir taşıma durumunda zarar görmesi halinde sigorta acenteleri tarafından oluşan zararın karşılanması sağlanmaktadır.

Sigortalı taşımacılık hizmeti her nakliyat firması tarafından sunulmalı ve müşteriye seçenek olarak teklif edilmelidir. Bu seçenek yasal bir zorunluluk oluşturmaktadır.

Sigortalı taşıma hizmeti taşınmak isteyenlere seçenek olarak sunulduğunda taşınmanın Sakarya Şehir içi nakliyat veya şehirler arası nakliyat olması sigortalı taşıma ücretinin de farklılık göstermesine sebebiyet vermektedir. Sigortalı taşımacılığın ücretini müşteri standart nakliye hizmeti ücretinden ayrı olarak değerlendirmesi gerekmektedir.

İster Siz, İsterseniz Bizim Sigorta Acentesi İle Sigortalanın

Çünkü bu taşıma seçeneği müşterinin talebi doğrultusunda gerçekleşeceği için ek bir ücret ödemek müşterinin sorumluluğu altında gerçekleşmektedir. Sigorta acenteleri tarafından evde yada nakliye aracında bulunan eşyaların inceleme sonuçu genel veya kısmi olarak sigortalama işlemlerinin yapılmasını sigorta acenteleri üstlenmektedir.

Acente firması tarafından sigortalanan eşyaların şehiriçi veya Sakarya şehirlerarası nakliyat hizmetinde kaza ve beladan kaynaklı eşyalarda oluşan hasarın karşılanması konusunda büyük bir yasal güvence ile birlikte sigorta acentasından oluşan hasarın karşılaması sağlanmaktadır.

Sigortalı Taşımacılık Sizi Zarardan Korur

Bu seçenekle birlikte müşterin oluşabilecek zararlarına karşı yasal güvence imkanı ortaya çıkmakta ve hasardan kaynaklı bir muhatap bulunması yasal olarak sağlanmaktadır. Lakin Sakarya Sigortalı taşımacılık hizmetinin tercih etmeyen insanların oluşan hasardan kaynaklı nakliye firmalarının sorumlu tutması ne yazık ki mümkün değildir.

Çünkü her taşımanın sigortalı olarak gerçekleştirilmemesi nakliye firmalarına büyük bir maddi kaybın oluşmasına sebebiyet vermektedir. Lakin yasal olarak bu müşteri tercihine bırakılarak kendini güvende hissetmek isteyen müşterilerin sigortalı taşımacılık tercih ederek şehir içi ve şehirler arası güvenli taşımacılık hizmetleri almaları hedeflenmiştir.

Sigortalı Taşımacılık İle Her Şatta Güvendesiniz

Şirket olarak bizler de bu sorumluluk çerçevesin de hareket ediyor ve müşterilerimizin sigortalı veya sigortasız eşyalarının taşıtabileceklerine dair seçeneklerinin olduğunu belirtmek istiyoruz. Sakarya Sigortalı taşımacılık hizmeti standart nakliyat hizmetinden %30 fiyat farkı bulunmaktadır.

Genel olarak sigorta acentelerinin piyasa standartları veya fiyatlardaki değişkenlik sebebiyle fiyatlar bazen makul bazense çok pahalı olduğunu zamanlarda sigortalı taşınmak bazen problem olmaktadır. Müşterinin kendisinin edindiği sigorta acentesi ile eşyaların sigortalı bir şekilde taşınması olanağı da seçenekler arasında bulunmaktadır.

Sizler de şehir içi evden eve nakliyat ve Sakarya Şehirlerarası nakliyat veya ofis taşımacılığı hizmetlerinde sigortalı taşımacılık hizmeti ile taşınmak isterseniz şirketimiz ile uygun fiyatlara sizleri avrupa kalitesinde nakliye hizmetleri ile taşımaya çalışacağımız emin olabilirsiniz.

Tüm Yorumlar

Müşteri Profili
Hasan Uzunlu 13 Ekim 2020 | Saat - 20:58

Bilgilendirme ve duyarlı davranışınız için sizi candan tebrik ediyorum.

Müşteri Profili
Mehdi Özışık 21 Temmuz 2020 | Saat - 17:14

Daha detaylı içerikler ile daha doyurucu bilgiler eklemelisiniz. Bu çok fazla açıklayıcı olmamış.

Müşteri Profili
Ceylan Karapınar 06 Mart 2020 | Saat - 19:02

Demek ki hehr şartta sigortalı taşınmak gerekmiyor çok fazla titiz ve dikkatli insanlar için bu koruyucu bir sistem. Güzel benim hoşuma gitti.

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi.