Navigasyonu Geç

Online Destek ve Dijital Expertiz İle Anında Ücretsiz Teklif Alabilirsiniz

Anasayfa / Blog / Online Destek ve Dijital Expertiz İle Anında Ücretsiz Teklif Alabilirsiniz

Yeni imkanlar ile sizlere anında cevap vermek için çalışıyoruz, Teknolojik ve Hızlı!

Online destek ve dijital ekspertiz

Online Destek ve Dijital Expertiz İle Anında Ücretsiz Teklif Alabilirsiniz

01 Ocak 2021 - Gönderdi
  • 3548 View
  • 2 yorum
  • 54 share
  • online, dijital, ekspertiz, teklif, ekonomik

Teknoloji ve Dijitalleşme Çağı Başladı

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte akıllı telefonlar hayatlarımızın birer parçası olmuş ve her alanda bizlere kolaylıklar sağlayan bir cihaz haline gelmiştir. Geliştirilen bir çok uygulama ve web siteleri ile birlikte akıllı telefonlar çok kısa sürede finans ve iletişim araçları olarak vazgeçilmez bir araç olarak kullanılmaktadır.

Akıllı telefonların gelişimi ile birlikte Google ve sosyal medya gibi platformların milyonlarca insanın tartıştığı ve bilgiye ulaşmaya çalıştığı bir alan haline gelmiştir. Teknoloji ve sosyal medya şirketleri o kadar büyümüştür ki artık dünya da rekabet edilemeyecek seviye de ve tekel olarak bu büyük gücü ellerinde bulundurmaktadırlar.

Böylesine büyük mecralarda ise ticari araçlar ve amaçlar gelişmiş ve böylelikle firmaların ve şirketlerin bu mecralardan insanlara daha hızlı ulaşarak ürünlerini pazarlama kolaylığı imkanı da verilmiştir.

Bizler de bu gelişmeler karşısında sektörümüzün gereği şirket olarak olabildiğince müşterilerimize hızlı ulaşmaya çalışıyor ve taleplerine en hızlı şekilde cevaplar üretmeye gayret göstermekteyiz.

Canlı Destek ve Ücretsiz Dijital Ekspertiz Bir Tık Ötede

web sitemize yerleştirdiğimiz online destek butonumuz ile birlikte müşteriler ve ziyaretçilerimiz buton sayesinde gerek hızlı bir şekilde gerek gsm ve ofis numaralarımızı arayarak anında fiyat teklifi alabilir ve soru ve görüşlerinizi yöneltebilirsiniz.

Gerekse WhatsApp veya Facebook Messenger gibi buton üzerindeki simgelere tıklayarak yazılı olarak anında internet üzerinden bizden hemen fiyat teklifi alabilir ve dijital ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

WhatsApp butonumuz sayesinde müşterilerimiz tıkladığı anda akıllı telefonları üzerinden görüntü veya video paylaşımı yapıyor veya videolu görüşme sayesinde anında eşyaları ve bina giriş çıkış güzergahı dahil bir çok noktayı görebilir ve titiz bir şekilde fiyat teklifi sunmamız da olanak sağlayabilirler.

Bunların hepsini de ücretsiz bir şekilde tek tuşla gerçekleştirebilir ve aradığı hizmeti oturduğunuz yerden güvenle almalarına imkan sağlamaya çalışmaktayız.

Sizler de şirketimiz ile hemen temasa geçebilir ve online destek hattımız sayesinde her türlü soru görüş yöneltebilir ve fiyat tekliflerinizi sorunsuz olarak firma çalışanlarımızdan güvenle alabilirsiniz.

Tüm Yorumlar

Müşteri Profili
Elif Ercan 11 Eylül 2020 | Saat - 11:34

Sitenizde köşede yanıp sönen yeşil butondan bahsediyorsunuz galiba telefon simgesi ama çok fonksiyonlu bir buton. Tıkladım ve bir çok seçenek çıktı tıkladım anında mesaj ve telefon etme olayı çok basit ve çok iyi olmuş çok hoşuma gitti.

Müşteri Profili
Osman Karacan 22 Haziran 2020 | Saat - 23:18

Anasayfanızda olan buton çok faydalı ve basit olmuş tıklayınca hemen ulaşılabilir güzel olmuş.

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi.