Navigasyonu Geç

Kontrollü Hayat ve Ev Taşımacılığı

Anasayfa / Blog / Kontrollü Hayat

Nakliyat hizmeti talepleriniz tecrübeyle değerlendirilir, Hassas ve Ekonomik!

Kontrollü hayat ve ev taşımacılığı

Kontrollü Hayat ve Ev Taşımacılığı Hizmeti

25 Ocak 2021 - Gönderdi
  • 9632 View
  • 1 yorum
  • 55 share
  • nakliyat, evdeneve, nakliye, ambalaj , ekonomik

Koronavirüs hayatımıza girdiğinden bu zamana kadar bir çok can almış ve ülkemizin halen kısıtlamalar ve problemlerle boğuşmasına sebep olmuştur. Bizler de bu zorlu şartlarda hem ayakta kalmaya direniyor hem de hastalığın yayılmadan insanların hizmet taliplerinin en iyi şekilde karşılanmasını sağlamak için büyük özveriyle çalışmaktayız.

Sağlık bakanlığı bilim kurulu tarafından belirlenen şartlar ve kurallara olabildiğince riayet ederek hem kendi sağlığımızı hem de çevremizdeki insanların ve müşterilerimizin sağlığını riske atmadan evden eve nakliyat hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Hizmetlerimizi sunarken ağzımızda maskemizi çıkartmadan ve elimizdeki eldivenlerle olabildiğince müşterilerimize mesafeli duruyor ve ambalaj ve paketleme işlemlerini titizlikle yapmaktayız. Eşyaların personellerimiz veya asansör yardımı ile nakliye aracına transferini gerçekleştirmekteyiz.

Her şartta yanımızda bulundurduğumuz dezenfekten ile elimizi ve yüzümüzü dezenfekte ederek ve bunu belirli saatlerde yaparak virüsün kendimize veya çevremize yayılmasını engellemeye çalışmaktayız.

Ayağımıza galoş giyerek eldiven takarak fazla noktalara temas etmeden eşyaların taşınma işlemlerini olabildiğince bilinçli bir şekilde gerçekleştirmeye çalışmaktayız. İnsan gücüne dayalı olan nakliye hizmetini maske ile sunmak zor olsada olabildiğince bu zorla katlanarak insanların taleplerini hizmete dönüştürmeye ve firmanızı da ayakta tutmaya çalışmaktayız.

Ülke olarak bu zorlu şartlarında üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Geleceğe olan inancımızı kayıp etmeden azimle ve titizlikle işimizi sunmaya gayret göstermekteyiz. Sizler de bu zorlu zamanlarda şirketimize destek olma adına indirimli fiyatlarla firmamızla taşınmayı tercih edebilirsiniz.

Daha sağlıklı ve güzel günler göreceğimize inanıyor ve bütün Türkiye vatandaşlarını kontrollü hayat anlayışı ile daha duyarlı davranmaya davet ediyoruz.

Tüm Yorumlar

Müşteri Profili
Zehra Karaca 09 Ocak 2021 | Saat - 12:33

Bilgilendirme ve duyarlı davranışınız için sizi candan tebrik ediyorum.

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi.