Navigasyonu Geç

Akyazı Evden Eve Nakliyat

Anasayfa / Sakarya İçi / Akyazı

Deneyimli ekibimiz sizlere kaliteli ve ekonomik en iyiyi sunar, Akyazı da En iyi firmayız.

Akyazı Evden Eve Nakliyat

Akyazı Evden Eve Nakliyat İle Artık Yeni ve Kaliteli Nakliyat Hizmetleri Başlıyor

14 Ocak 2022 - Gönderdi
  • 16985 Görüntüleme
  • 05 Yorum
  • 324 Paylaşım
  • nakliyat, nakliyat, taşıma, evden eve, ekonomik, akyazı

Akyazı Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Sakarya Akyazı ilçesinde taleplerinizde en iyi şekilde değerlendiren şirketini sizlere Akyazı evden eve nakliyat olarak hizmetlerini ulaştırmanın gayretindedir. Bu güzel ilçemizde sunulan hizmet çeşitliliği ve vizyonel bakış çerçevesinde sizlere sunulan nakliye imkânlarını en üst seviye ulaştırma gayretinde olan şirketimiz sizleri güvenle temsil etmeye çalışmaktadır. Akyazı evden eve nakliyat firması olarak firmamız 10 kişilik ekibi ile sizlere Avrupa standartlarında bir nakliye hizmeti sunmak için şirket altyapısını yatırım yapmakta ve ileriye dönük hizmetleri ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır.

Sakarya Akyazı Nakliyat Müşterilerine Sunduğu Profesyonel Hizmetlerimiz

İlçemizde alt başlıklarla detaylı açıklamalar ile birlikte altı adet ana hizmet türü bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizi müşterilerimize en üst seviyede güvenle sunmaya çalışmaktayız. Sakarya Akyazı nakliyat olarak sunduğumuz hizmetlerimizdeki bütün detayları ile sizlere açıklıyoruz.

Akyazı Şehir İçi Nakliyat

Akyazı ilçesinde küçük çaplı nakliye hizmetlerinde şirketimiz her zaman taleplerin en iyi şekilde değerlendirilerek hizmet açısından müşteri odaklı Akyazı şehir içi nakliyat adı ile hizmetlerini insanlara sunmaya çalışmaktadır. Piyasa standartlarında sunduğumuz fiyatlar ile bu güzel ilçemizde uygun fiyatlara kaliteli hizmetleri insanlarımıza ulaştırmanın gayretindeyiz. Sizlerde gerek Akyazı ilçesinde Akyazı şehir içi nakliyat hizmetleri arıyor iseniz Naz nakliyat firması taleplerinize Avrupa standartlarında hizmetler sunarak sizleri güven içinde yeni yuvanıza şirket farkı ile taşıyacaktır. Piyasa standartlarına uygun fiyatlar ile sizler de yeni yuvanıza güven çerçevesinde hemen taşına bilirsiniz.

Akyazı Şehirler Arası Nakliyat

Akyazı ilçesi çıkışlı evinizi taşıtmak isterseniz şirketimiz sizlere güvenli bir taşımacılık hizmeti sunacaktır. Akyazı şehirler arası nakliyat adıyla sizleri Akyazı ilçesinde Türkiye'nin dört bir köşesine donanımla nakliye araçlarını ile güvenle taşımaktayız. İşinde deneyimli ve tecrübeli çalışanlarıma sayesinde şirket garantisi ile sizlere hizmet sunmaya çalışan firmamız her açıdan müşteri odaklı hizmet sunma anlayışı ile hareket etmektedir. Birçok taşımaları şirket farkı ile gerçekleştiren firmamız sizlerden gelecek olan taşınma taleplerine Akyazı şehirler arası nakliyat markası ile güvenle gerçekleştirmektedir.

Akyazı Evden Eve

Akyazı Asansörlü Nakliyat

Akyazı ilçesinde yükselen binalarda nakliyat hizmeti sunarken insan gücü yeterliliği bir noktada taşınmayı sorunlu hale getirdiği bilinmektedir. Bu sorunların çözümü için üretilmiş olan modüler asansör sistemi sayesinde ülkemizdeki taşınmalar Akyazı asansörlü nakliyat markası adı ile çok kolay ve pratik bir yöntemle gerçekleştirilmektedir. Nakliyat aracından binayı üzerine kurulan merdiven sistemi sayesinde 400 kiloya kadar ev eşyalarının asansör sepetine yüklenerek, 25 ve 50. kata kadar yüksek noktalara transfer edilmesi hidrolik asansör sistemi ile çok kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. %100 güvenli bir yöntem olan Akyazı asansörlü nakliyat ile eşyaların pratik bir şekilde yüksek kartları transferi bu şekilde şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Akyazı Parça Eşya Taşıma

Kısa mesafeli taşımalarda genellikle küçük çaplı ev eşyaları veya taşınması ihtiyacı gerektiren malzemelerin makul bir fiyat ile taşınıyor olması büyük önem taşımaktadır. Akyazı parça eşya taşıma olarak firmamızdan gelecek olan taleplerin titizlikle değerlendiriyor ve kısa mesafe ücreti adı altında parça eşyalarınızın taşımacılığını yapmaktayız. Donanımlı mobil nakliye araçlarımız ile taleplerinize en uygun araçlar ile eşyalarınızı her koşulda güvenli ve ekonomik fiyatları ilçe içinde Akyazı parça eşya taşıma olarak nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

Akyazı Ofis Taşıma Hizmeti

Dükkân, ofis, büro, imarethane, bakkal ve farklı birçok iş alanlarınızın planlı bir şekilde taşınması hususunda sizlerde Akyazı ofis taşıma şirketini tercih etmelisiniz. İlçemizde yıllardır hizmetlerimizi ülke halkının ekonomik fiyatlara ulaştırmanın gayretinde olan şirketimiz işinde deneyimli ve nakliye hizmeti hedefleyen personeli ile birlikte sizleri kaliteli taşıma hususunda Akyazı ofis taşıma firmasına davet ediyoruz. Planlı ve sorunsuz nakliye hizmeti imkânımız ile birlikte sizler de şirketimizden en iyi hizmeti güvenme alacağınızı taahhüt ediyoruz.

Akyazı da Ev Eşyaları

Akyazı Sigortalı Taşımacılık

İnsanlar emeklerine harcayarak edindikleri eşyaların hasar görmeden farklı bir yere taşınması hususundaki çok dikkatli davranmaları gerekmektedir. Akyazı sigortalı taşımacılık olarak her zaman taşınmalarda müşterilerin sigortalı taşınmaları hususunda gerekli bilgilendirmeleri yaparak eşyaların uzun mesafe ve kısa mesafe baz alınarak gerek sigortalı gerek sigortasız olarak taşınması gereklilik gösterebilmektedir. Bu sorumluluk devletimiz tarafından taşınacak olan kişinin yükümlülüğüne bırakılmıştır. Nakliye şirketi olarak bizlerde üzerimize düşen sorumluluk çerçevesinde gerekli incelemeleri ve araştırmaları yaparak illerimizin bilgilendirme doğrultusunda Akyazı sigortada taşımacılık olarak garantili taşınmasını tavsiye ediyoruz.

Akyazı Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Akyazı evden eve nakliyat fiyatları olarak sizlere taban ve taban fiyat tablomuzu sunarak aklınızda taşınma fiyatlarının piyasa standartları seviyesinde olması için bir seçenek sunmaktayız.

AKYAZI EVDEN EVE NAKLİYAT FİYAT LİSTESİ

Sakarya içinde ücretsiz online ekspertiz hizmetimiz mevcuttur. Güncel fiyat almak için Online Destek hattından bize ulaşabilirsiniz.

Sunulan fiyatlar bireysel ve kurumsal çalışma alanları benzeri ticari faaliyetlerin gerçekleştiği bütün alanların kapsamaktadır.

NEREDEN? NEREYE? TABAN FİYAT TAVAN FİYAT
Akyazı Şehir İçi Nakliyat 1.350 ₺ 8.550 ₺
Akyazı Şehirlerarası Nakliyat 1.450 ₺ 14.550 ₺
Akyazı Asansörlü Nakliyat 1.350 ₺ 9.500 ₺
Akyazı Parça Eşya Taşıma 1.100 ₺ 7.750 ₺
Akyazı Ofis Taşıma 2.500 ₺ 8.500 ₺
Akyazı Sigortalı Taşımacılık 2.000 ₺ 16.000 ₺

Yine de kendinize en uygun Akyazı evden eve nakliyat fiyatları teklifi arayışı içerisinde iseniz kesinlikle şirketimizin GSM numaralarını arayabilir veya sitemiz üzerinden ücretsiz online fiyat teklifleri talep edebilirsiniz.

Akyazı Evden Eve Nakliyat Firmaları Nerede İkamet Ediyor?

Ülkemizin günden güne büyümesi ve gelişmesi ile birlikte birçok nakliyat firması ilçemizde rekabet etmektedir. Eğer sizlerde ilçemizde firma arayışı içerisindeyseniz Akyazı evden eve nakliyat firmaları adı altında taramalar yaparak nakliyat firmalarına ulaşabilirsiniz. Tabii ki en iyi ve müşteri odaklı yaklaşımlar sunan şirketleri tercih ekmek hususunda sorumluluğunuz bulunmaktadır. Bilinçli bir müşteri hareketleri ile firmaları tercih ederken kalite ve hizmet odaklı yaklaşımlar sunan Akyazı evden eve nakliyat firmaları tercih etme hususunda daha duyarlı olabilirsiniz. Eşyalarınızı teslim ettiğiniz firmanın sizleri taşıyarak kaliteli bir hizmet sunma anlayışı ile sizleri memnun etme bilinci ile hareket etmesi gerekmektedir. Bu duyarlılığı ile hareket eden firmaları gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Akyazı Evden Eve Nakliye Hizmeti İşleyişi Nasıl Gerçekleşiyor?

Müşterilerin telefon veya web sitesi üzerinden bizlere ulaşması ile birlikte detaylı bir bilirkişi incelemesi sonucunda müşterilerimize piyasaya uygun fiyat teklifi sunumunu gerçekleştiriyoruz. Fiyat ve detaylı bir taşıma projelendirilmesi bilgilendirilmesini müşteriye sunmaktayız. Müşterinin firmamızı tercih etmesi ile birlikte taşınma gününü ve saatini kararlaştırıyoruz. Taşınmadan bir gün önce müşterinin taşınma durumuna hazır olmasını kontrol ediyor ve taşınma gününde ve saatinde verilen adreste hazır bulunmaktayız. 5 veya 10 kişilik ekibimiz ile eşyaların derlenerek toplanması ve ambalaj ve paketleme işlemleri ile birlikte eşyalarının daha korunaklı bir hale gelmesini sağlamaktayız. Akyazı evden eve nakliye ekibimiz gerek sırtlarında gerekse asansör desteği ile birlikte eşyaların evden nakliye aracına veya nakliye aracına eve taşınmasını gerçekleştirmektedir. Eşyaların tekrar yeni eve yerleştirilmesi ve hasar tespit kontrolü ile birlikte müşterinin eşyaların da olası bir hasar durumunda mağduriyetin karşılanması için gerekli işlemleri başlatmaktayız. Müşteri memnuniyetini önemsiyor ve taşınmanın derecelendirilmesi adına müşterimizin taşınmayı değerlendirmesi için web sitemize yönlendirmekteyiz.

Akyazı Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Nakliye sektörünün düzensiz ve kontrolsüz büyümesi sonucu sektörümüzde irili ufaklı firmaların oluşturduğu sorunlar günden güne bizleri de etkilemektedir. Yanlış fiyat teklifleri ile oluşan taşımalarda müşterilerin çoğunluğu mağdur olmaktadır. Müşteri odaklı çalışmayan ve iş bilmeyen nakliye firmalarının tercih edilmesi sonucu eşyalarla oluşan büyük maddi hasarlar meydana gelmektedir. Bu durumlarla karşılaşılmaması için müşterilerin üzerine düşen sorumluluk ile hareket etmesi gerekmektedir. Ekonomik fiyat arayışı ve kalitesiz nakliye firması seçimi bu gibi sorunları en büyük iki etkeni olmaktadır. Müşteri olarak piyasa standartlarına uygun fiyatların ve işini en iyi şekilde yapan nakliye firmasının tercih edilmesi konusunda gerekli araştırmaları ve duyarlı davranış çerçevesinde firmayı tercih etmesi gerekmektedir. Bu durumda hasar veya yüksek fiyatlara taşınma durumu olmayacağı için müşteriye mağdur olmadan kaliteli hizmete ekonomik bir fiyatla ulaşmış olacaktır.

Naz Nakliyat İle Sizlerde İndirimli Nakliyat Hizmetine Kavuşun

Şirketimiz kuruluşundan bu zamana kadar müşterilerine karşı kaliteli hizmet ve ekonomik nakliyat sunmaya çalışmaktadır. Zorlu ülke şartlarında dahi gerekli incelemeleri yaparak halkımıza %25 indirimli Akyazı evden eve nakliyat hizmeti sunarak bizlerde halkımızın yanında durmaya gayret göstermekteyiz. Sakarya Naz nakliyat firması olarak donanımlı araçlarımız ve deneyimli çalışanlarımız sayesinde bu koşullarda dahi en iyi hizmeti sunmaya gayret göstermekteyiz. Sizlerde hizmetlerinde kaliteli ve güvenilir bir firma arayışı içerisinde iseniz şirketimizin web sayfasına girerek firmamızdan ücretsiz fiyat teklifleri alabilir ve güvenli ve sorunsuz bir şekilde şirket farkı ile yeni yuvanıza taşına bilirsiniz.

Tüm Yorumlar

Müşteri Profili
Sedef Tütün 17 Haziran 2021 | Saat - 22:55

Akyazı ilçesinde bulunan 3+1 evimizi ambalajlı ve şirket güvencesi ile taşımasını yaptılar. Sorun yaşamadık her açıdan bize destek olan firma sahibine ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.

Müşteri Profili
Kadir Satıroğlu 13 Nisan 2021 | Saat - 19:45

Saygılı bir beyefendi işin başında ve hizmeti planlayarak sizlere sunmaya çalıştı. Ufak tefek problemler olsa da kaliteli bir hizmet aldığımızı söyleyebilirim. Herkese çok teşekkür ediyor bol kazançlar diliyorum.

Müşteri Profili
Mehmet Balık 02 Nisan 2021 | Saat - 11:09

Gerçekten her açıdan zor bir iş ve insan gücü gerektiren bir hizmet olan Nakliyat işi böylesine işine tecrübeli firma ile çok kolay gerçekleşti. Bizler ailecek çok memnun kaldık ve sorunsuz bir hizmet aldık. Herkese teşekkür ediyoruz.

Müşteri Profili
Sadık Karaca 23 Mart 2021 | Saat - 21:32

Iki artı bir evimiz genel toplamalı olarak şehirler arası taşınma alanında anlaştık her şey disiplini ve sorunsuz gerçekleşmesi için büyük hareket gösterildi. Eşyalar özenle ambalajlarını ve taşınma asansör ile gerçekleştirildi. Bizleri mağdur etmeden sorunsuz bir hizmet verdikleri için teşekkür ediyor bol kazançlar diliyoruz.

Müşteri Profili
Ali Bıçkan 11 Ocak 2021 | Saat - 07:51

Dükkanımızın taşınması konusunda Naz Nakliyat firmasından destek aldık. Tecrübeli ekibi her konuda size en iyi hizmeti sunmak için sürekli çalıştı. Böylesi firmaların ülkemizde daha çok olması dileğiyle.

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi.

Telefon