Navigasyonu Geç

Adapazarı Evden Eve Nakliyat

Anasayfa / Sakarya İçi / Adapazarı

İlçemizde %20 varan indirimli taşınma olanağı sunuyoruz., Asansörlü ve Hasarsız!

Adapazarı Evden Eve Nakliyat

Adapazarı Evden Eve Nakliyat İle Hasarsız İndirimli Nakliyat İmkanı

14 Ocak 2022 - Gönderdi
  • 17899 View
  • 16 yorum
  • 189 share
  • adapazarı, nakliyat, evdeneve, nakliye, eniyi , ekonomik

Adapazarı İçesinde Nakliyat Nasıl Yapılır?

Adapazarı evden eve nakliyat fiyatları adı ile, Adapazarı ilçesinde kurulmuş ve bu ilçemizde Sakarya geneline evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Şirket olarak bugünlere gelmek adına büyük gayret ve çaba sarf etmiş olan ekibimiz ve firma sahibimiz sizleri en iyi şekilde temsil etmek adına firma altyapısına yatırımlar yapmış ve hizmet standartlarına Avrupa kalitesini yükselterek ekonomik fiyatlara sizlerin de Adapazarı evden eve nakliyat firmaları olarak güven içinde ilçemizde taşınmanız için büyük yatırımlar yapmış bulunmaktayız.

Adapazarı ilçesinden gelecek olan taşıma tekliflerini dikkatlice değerlendiriyor ve ilçemizdeki taşınma fiyat piyasasına uygun değerlendirme sonucunda müşterilerimize taşınma fiyat teklifleri sunmaktayız. Daha sağlıklı fiyat teklifleri alabilmeniz için sizleri online destek butonuna tıklayarak gerek WhatsApp gerekse iletişim kanallarından firma yetkililerine ulaşarak detaylı bir bilgilendirme sonucunda en iyi nakliye taşınma fiyat teklifi alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlara Nakliyat Fiyat Teklifi Nasıl Alınmalıdır?

Firma çalışanlarımızdan online destek ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. Dijital ekspertiz hizmetlerimizden faydalanarak anında eşyalarınızı inceleme ve analiz ederek sizlere en uygun taşıma şekli ve fiyatı hususunda daha sağlıklı bilgilendirme ve fiyat teklifi sunabilmekteyiz.

Böylece sizler de fiyat teklifimizi kabul ettiğiniz de taşınma günü ve tarihi belirlenmetekdir. Taşınma günü geldiğinde de bulunduğunuz konumda taşımacılık anlaşması imzalanarak Adapazarı evden eve nakliyat fiyatları ile güven içinde taşınmaya başlamış olursunuz.

Adapazarı Nakliyat

Eşyalarınız işinde ehil olan ekibimiz ile titizlikle ambalaj ve paketlemesi yapılarak derleme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Eşyalar paketleme işlemleri yapılırken kategorize edilmektedir. Eşyaların üzerine küçük notlar ile detaylandırmalar yapılarak eşyaların araç içerisinde istiflenme işleminin daha sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için bilgilendirme notları yapıştırılarak taşıma işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Adapazarı'nda Yüksek Katlarda Asansörlü Çözüm

Çok yüksek katlarda ve sorunlu bölgelerde ise asansörlü ev taşımacılığı hizmetinden yararlanılarak eşyaların asansör sepetinde nakliye aracına taşınmasını sağlıyoruz. Bir taraftan taşınan bu eşyalar istif personelleri tarafından nakliyat aracına zarar görmeyecek şekilde yerleştirme işlemleri yapılarak araç içerisine sabitlendirilmesi yapılmaktadır.

Bu işlem genel olarak 2-3 saat sürmekte ve dikkatli bir şekilde eşyaların nakliye aracına yerleştirilmesi yapılarak hasar görmesi ortadan kaldırılmaya çalışılmaktadır.

Tamamen eşyalar nakliye aracına yerleştirildikten sonra gidilecek rota hesaplanarak eşyaların saatinde yeni eve ulaştırılması sağlanmaktadır. Yeni adrese ulaştığımız da, giriş veya maksimum 2.kata kadar yükseklikte olan daire veya mülklerde eşyaların taşınma işlemini şirket çalışanlarımız gerçekleştirmektedir.

Adapazarı Nakliyat

Lakin aksi durumda ise yine eşyaların nakliye aracından yeni eve transfer işlemini asansörlü ev taşıma hizmetinden faydalanarak yeni eve eşyaların nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Yeni eve indirilen bu eşyalar dikkatli ve özenle ambalaj ve paketlemesi çıkartılarak bir taraftan müşteri yönlendirmeleri ile ev içerisindeki dekoratif yerleştirmelere göre eşyaların yerleştirme işlemleri personellerimiz tarafından gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Bu işlemler de yine aynı disiplin ve tecrübe ile maksimum 2 veya 3 saat şeklinde gerçekleşmekte ve son kontroller yapıldığında olası bir hasar veya sorun durumunda ise hasar tespit tutanağı tutulmasını sağlamaktayız. Böylece oluşan hasar veya zararın karşılanması için gerekli işlemlerin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlamaktayız. Bu işlemlemler bu şekilde organize edilerek planlı ve projeli bir şekilde organizetörümüz tarafından kontrol edilmekte ve sorunsuzluk ilkesi ile yönetilmektedir.

Adapazarında Uzman Kadro İle Kaliteli Nakliyat Hizmetleri

İşte bu anlayış ve tecrübe ile yıllardır sunduğumuz Adapazarı evden eve nakliyat fiyatları hizmetimiz sayesinde bölgemizdeki birçok müşterilerimizin memnuniyetini ve teveccühünü kazanmış bulunmaktayız. İlçemizde en iyi adapazarı evden eve nakliyat firmaları adı ile hizmet sunan sayılı nakliye firması olarak sizlerde şirketimiz güvencesinde gerek Şehir içi evden eve nakliyat ve Şehirler Arası taşınma konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Sakarya Adapazarı ilçesinden gelecek olan taşımacılık taleplerine karşı bölgesel talep alanında değerlendirerek %20 indirimli bir fiyat teklifi sunarak taşıma gerçekleştirmekteyiz.

Bizler Sakarya ilinde bugüne kadar hizmetler sunmuş ve sunmaya devam eden şirketlerden biri olarak bölge halkına en üst seviyede hizmet sunmak ve bunu da makul fiyatlara gerçekleştirmek için özveri ve deneyimle yeni projeler geliştirmekteyiz.

Piyasada oluşan bir çok çarpıklıklara ve sorunlara rağmen Adapazarı evden eve nakliyat fiyatları olarak sizleri güven içinde temsil etmek ve eşyalarınızı hasarsız bir şekilde istenilen yeni konumuna ulaştırmakadına bütün sorumluluğu üzerimize alarak müşteri odaklı ve sorunsuz hizmet anlayışı sunarak sizlere en iyi şekilde taşımacılık sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Her Şartta En İyiyi Sizlere Sunmakta Kararlıyız

Bizlerden almış olduğunuz taşınma hizmetimiz sayesinde görüş ve fikirlerinizi Adapazarı evden eve nakliyat firmaları web sitemizde değerlendirebilirsiniz. Şirketimiz ile taşınmak isteyen kişi veya kurumlara karşı bilgilendirme sağlamış olur ve bu konuda olabildiğince firmamızın ilerleyişe de katkı sağlamış olursunuz.

Her türlü nakliye taleplerinizi en hassas biçimde değerlendirilmesi ve incelenmesi hususunda sizlere makul fiyata taşıma gerçekleştireceğimize dair firma güvencesi sunarak sizleri şirketimize davet ediyor ve hızlı ve kaliteli taşınmak için hemen bizlerle temes kurmaya davet ediyoruz.

Tüm Yorumlar

Müşteri Profili
Adem Yetimoğlu 10 Şubat 2021 | Saat - 23:14

Personellerin ağızlarında maske vardı. Sayğılı ve genç elemanlar ile işi kordine eden bir çalışan gözetiminde planlı olarak eşyların paketlenmesi küçük eşyların kutulanması mobilyaların ve dolapların sökülüp paketlenerek taşınması herşey özenle düşünülerek yapıldı. Hayretle izledik ve hiç karışmadık işini bildileri için ve yeni evimizden eşyaları kontrol ettik ve eşyların hiç birinde sorun olmadan yeni evimize yerleştirdiler ve aldıkları parayı hak ettiler.

Müşteri Profili
Süleyman Ataner 22 Ocak 2021 | Saat - 21:33

Destek bölümünden yazdık ve hemen dönüş yaptılar. Görüntülü olarak eşyaları inceleyip uygun bir fiyat verdiler. Bizde bir kaç gün sonra aradık ve anlaştık. Sigortalı olarak eşyalarımız ambalajlı ve asansörlü olarak yeni evimize taşındı. Tekrar kontrol edildi ve hiç bir hasar ve sorun olmadan yeni evimize eşylarımız ulaştı.

Müşteri Profili
Nur Taştan 15 Aralık 2020 | Saat - 12:09

1+1 eşyalarımız hızlıca paketlendi ve yeni evimize taşındı. Herşeyi usulüne göre yaptılar. Dört saatte yeni evimize eşyalarımızı yerleştirdiler. Herşey istediğimiz şekilde gelişti. Problemsiz ve temiz bir ev taşıması için şirket çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Müşteri Profili
Memnune Kılıç 01 Aralık 2020 | Saat - 10:25

Taşınma gününden önce taşınma gerçekleşmesi için firma ile görüştük ve taşınma gününü revize ettik. Bize kolaylık gösterdiler ve taşınma gerçekleşti. Bu sorunu da zorda olsa atlatmış olduk. Burdan şirket sahibine ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Bize güzel ve anlayışla yaklaşıp sorunsuz bir hizmet sundukları için.

Müşteri Profili
Ediz Barlak 23 Ekim 2020 | Saat - 02:44

Mobilyalarımızın özenle ambalajlanması ve dolapların sorunsuz olarak montaj ve demontajının yapılmasını istedik. Her konuda tecrübeli insanlarla çalıştıklarını söyleyerek bizleri ikna ettiler ve anlaştık tamamiyle bunu bize kanıtladılar. Eşyalar özenle paketlendi ve sorunsuz bir söküm ve birleştirme yaptılar. Ben çok güzel bu hizmetler için herkese teşekkür ediyoruz.

Müşteri Profili
Hacı Yıldırım 17 Ağustos 2020 | Saat - 20:22

Biz eşyalarımızı paketledik ve sadece kısmı taşıma istedik. Onlarda bazı hussuslarda bize yardımcı olarak çok daha makul fiyata bizi taşımayı kabul ettiler. Bizde bu şirket ile yeni evimize taşındık. Kolay ve güzel hizmet için bütün çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Herkes titizlikle ve anlayışla bizi taşıdılar. Çok sağolun.

Müşteri Profili
Serkan Demirtürk 02 Ağustos 2020 | Saat - 19:47

Temiz iş anlayışı ve güler yüzlü sayğılı hizmet veren böylesi şirketlerin çoğalması dileği ile ilçemizde bu zorlu şartlarda tutunmaya çalışan bu firmayı sizlerde tercih edebilirsiniz. Sağlıklı ve bol kazançlı günler dileği ile.

Müşteri Profili
Mustafa Özbilen 24 Temmuz 2020 | Saat - 17:58

Acil olarak evimizi taşıtmamız gerekiyordu şu zorlu günlerde fiyat ve hasarsız taşınma sunan firma ararken bu arkadaşlara rastladık. Maskeli olarak eşyaları paketlediler ve asansörle taşımasını yaptılar. Çok güzel oldu bu sorunuda bu şirket ile kolaylıkla atlattık. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.

Müşteri Profili
Didem Menek 14 Temmuz 2020 | Saat - 13:49

Taşımacılık işini temiz yapan bu arkadaşlar ile bende taşındım ve çok memnun ayrıldık. Gerçekten müşterilerine önem veren ve işini titizlikle yapan bu firmayı sizlerde güvenle tercih edebilirsiniz. Emin olun sizi güvenle yeni evinize taşıyacaklardır.

Müşteri Profili
Emre Adıyaman 02 Temmuz 2020 | Saat - 12:43

Adapazarında ikamet ediyoruz ve şehirler arası evimizin taşınması için bu şirket bize yol gösterdi ve hasarsız olarak evden eve nakliyat için bize güvence sundular. Anlaştık ve hemen taşınma gerçekleşti. Eşyalar paketlendi asansör ile araçlarına indirildi ve yeni eve gitmek için yola çıktı. Yeni adrese eşyalar yerleştirildi ve işleri bitti. Kontrol ettik hasar ve sorun yok paralarını ödedik ve sorunsuz olarak ayrıldılar. Herşey beklentimiz içinde gerçekleşti. Güven içinde her zaman sizlerde bu firmayı tercih edebilirsiniz.

Müşteri Profili
Semra Seyitoğul 29 Haziran 2020 | Saat - 20:41

Bizim evimiz 2+1 ve fazla eşyalarımız yoktu ve maddi olarak sıkıntıdaydık ve uygun fiyat ararken bu firma ekonomik fiyata bizi taşıyacağını belirtti. Bizde anlaştık 3 kişi ile hızlı şekilde yeni eve ambalajlı ve dikkatle eşylarımızı transfer ettiler. Güzel ve iyi bir hizmet aldık. Firma çalışanlarına çok teşekkür ediyor bol kazançlar diliyorum.

Müşteri Profili
Erhan Özkeser 16 Haziran 2020 | Saat - 22:50

2 hafta önce anlaştık taşınma gününden 1 günce teyit amaçlı arayıp müsaitmisiniz dediler. Bizlerde sizleri bekliyoruz dedik ve 30 dakka erkenden gelip hemen organize oldular. Eşyalar toplandı ve paketlendi ardından dolap ve gardolabın sökümünü yapıp paketlendi. Personellerde bir taraftan eşyaları taşıdılar. Herşey istediğimiz gibi oldu. Sorun yok ve çok memun bir şekilde ayrıldılar. Böylesi şirketlere çok ihtiyacımız var. Teşekkürler.

Müşteri Profili
Atilla Yorgancı 07 Haziran 2020 | Saat - 09:35

İlçemize özel indirimleri olduğunu söylediler ve uygun fiyatlar sundular. Bizlerde kabul edip taşındık tecrübeliler ve ekibi genç ve işini bilen deneyimli calışanlardan oluşmuş güzel hizmet aldık ve sorunsuz oldu. Eşyalar ciziksiz ve sorunsuz yeni evimize yerleştirildi. Teşekkürler.

Müşteri Profili
Mesut Türkcan 03 Haziran 2020 | Saat - 04:47

Pandemi de temiz ve sağlık kurallarına uygun şekilde taşınma istedik ve bu firma bize her konuda bilgi verip güven verdiler. Bizde tercih ettik taşındık. Ağızlarında maske ve özel korunaklı kıyafetler ile taşıma yaptılar. Gerçekten şaşırdım temiz ve sorunsuz hizmet aldık. Sizlerde sorunsuz taşınmanız dileği ile.

Müşteri Profili
Büşra Güneş 14 Mayıs 2020 | Saat - 18:25

Asansörlü olarak taşınma gerekli olduğunu söylediler. Asansörlü olarak fiyat verdiler ve bizde kabul edip asansörlü olarak taşındık. Eşyalarımız titizlikle ambalajlı olarak asansörlü olarak taşındı. Herşey hızlı ve disiplinli oldu. Eğer taşınırsan tekrar bu şirketi tercih edebiliriz. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz. Hayırlı işler.

Müşteri Profili
Bünyamin Yağmur 10 Nisan 2020 | Saat - 17:43

Adapazarın da taşınmaya kadar veridiğimde internetten karşılaştık ve bu firmadan fiyat aldık ilçemize özel fiyatlar ile bizi taşıdılar. Planlı ve paketlenmiş şekilde eşyaları yeni evimize kolay ve hasarsız olarak taşıdılar. Ben memnun olarak bu firmadan ayrıldım. Umarım sizlerde sorunsuz taşıma yapan bu firmayı tercih edersiniz. Güzel günler

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi.

Telefon